ftp.oldgames.co.uk
login: Free
haslo: Free
tony wszystkiego na wszystko, polecam :).
ps. jest moze emulator SAM COPUE ? zawsze chcialem zagrac w cos na ta maszynke , a tam sa jakies giery.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Atari Floppy Image Toolkit Potężne narzędzie w stylu GEM do obsługi dyskietek Atari ST w przeglądarce internetowej.
atari.area forum » Miejsca w sieci » FTP z grami na wszelakie old platformy
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
ftp.oldgames.co.uk
login: Free
haslo: Free
tony wszystkiego na wszystko, polecam :).
ps. jest moze emulator SAM COPUE ? zawsze chcialem zagrac w cos na ta maszynke , a tam sa jakies giery.
emulatorek jest nazywa sie SimCoupe ;)
Sam fajny komputerek...pamiętam że jak w Bajtku zobaczyłem po raz pierwszy to poraziła mnie zabójcza grafa /normalnie jak w Amiga 500/
wiecej stuffu na ten komputerek na:
h**p://w*w.rom-world.com/dl.php?name=Sam_Coupe&letter=0-9
yeah... Nawet troche demek i zinow na to wyszlo (kiedys odwazylem sie je poogladac i byly calkiem niezle)... 8) NIestety ten komputer niedlugo zagrzal miejsce na rynku...
Sorry, the Username or Password entered is incorrect.
Please try again.
mar-tec: dżizzzzzzz...duże litery na początku....don't hammed;)
Gepard I don't hammed. I have BIG FIRST LETTER.
Zresztą po jaki ch.... ja w ogóle pisze na tym forum?
1.obstaje przy swoim bo na sąsiednim kompie właśnie sobie coś tam z tego FTP-a zaciągam...
2.jest coś takiego jak limit połączeń; ten sam login różne IP:)
3.zawsze możesz przemaszerować przez Wiejską;)
4.emotikony.
Dzięki przyda się :)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Miejsca w sieci » FTP z grami na wszelakie old platformy
Wygenerowano w 0.018 sekund, wykonano 57 zapytań