SPRZEDAM ATARI 65 XE + STACJA DYSKIETEK 1050 + MAGNETOFON + ZASILACZE + KASETKI + DYSKIETKI. !!WSZYSTKO SPRAWNE!!
KONTAKT: kml.krk@poczta.fm
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » SPRZEDAM ATARI 65 XE + STACJA DYSKIETEK 1050...
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
SPRZEDAM ATARI 65 XE + STACJA DYSKIETEK 1050 + MAGNETOFON + ZASILACZE + KASETKI + DYSKIETKI. !!WSZYSTKO SPRAWNE!!
KONTAKT: kml.krk@poczta.fm
Ciekawe??? Chyba postradałeś zmysły, aby mała Atarkę sprzedawać !!! Normalnie do ukarania 8)
Casper siat-ap! ;)
Gdzie, za ile i czemu tak drogo? :)
Gdzie, za ile i czemu tak drogo? :)
... zapytal miker, ktory nie jedzie na Easta bo mu zostalo 100 zl do konca miesiaca :twisted:
taa... a kierownik wcale nie jest złośliwy
Btw. już mniej! :P
buahaha! teraz będzie musiał przesiąść sie na dżemik...i czekać aż mu Jezus/Nazaret^Betlejem zamieni wodę w byxa...
ostatnio zamieniam tylko pienidze na wino. z woda to juz nie to samo. za duzo chloru
niestety, takie zycie :( tez trudno mi sie rozstawac z tym sprzecikiem :D no ale jesli trzeba to trzeba i wyjscia nie ma wiec jesli ktos chetny to pisac raczej na GG 8939393
pozdrawiam
ostatnio zamieniam tylko pienidze na wino. z woda to juz nie to samo. za duzo chloru
:idea: A jakby tak użyć wody destylowanej - możnaby pożyćyć(*) od starego z garażu :lol: :lol: :lol:
*pożyczyć = za*****ć :rolleyes:
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » SPRZEDAM ATARI 65 XE + STACJA DYSKIETEK 1050...
Wygenerowano w 0.017 sekund, wykonano 54 zapytań