http://www.mr-atari.com/JHV2004/abbuc14.jpg
To zdjecie z jakiegos zlotu Abbuc'a.
Ja wiem, ze niektorzy maja dziwnego swira na punkcie M.U.L.E. (ostatnia cena na ebayu to chyba $76), ale zeby dyplom czy inny certyfikat?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Bałagan » Co to za certyfikat?
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
http://www.mr-atari.com/JHV2004/abbuc14.jpg
To zdjecie z jakiegos zlotu Abbuc'a.
Ja wiem, ze niektorzy maja dziwnego swira na punkcie M.U.L.E. (ostatnia cena na ebayu to chyba $76), ale zeby dyplom czy inny certyfikat?
Taaa, przypominaja sie slowa myszeya o penisach i cartridge`ach ;)
Ale pomyślcie jak to pięknie musi wyglądac później w życiorysie:
-1984 - certyfikat gry w M.U.L.E - miejsce w radzie nadzorczej jako główny ekonom zapewnione z marszu. :>
Raczej jako członek rady nadzorczej albo polityk. Bo skinner to przecież oszust :)
Ale jaka "zgrabna" obudowe sobie zrobili do SIO2IDE ;)
No tak. My o zupie, ten o d... ;)
BTW. Fajnie zrobione zdjęcie. Wygląda takjakby zasilanie do Atari było brane z gniazda SIO przejściówki. :lol:
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » Co to za certyfikat?
Wygenerowano w 0.059 sekund, wykonano 29 zapytań