Najbliższy zlot już niedługo, najwyższy czas trenować! Tu można potrenować bez wydatków na szkło:
http://www.wagenschenke.ch/
Kto będzie najlepszy?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Bałagan » Trening przed zlotem
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Najbliższy zlot już niedługo, najwyższy czas trenować! Tu można potrenować bez wydatków na szkło:
http://www.wagenschenke.ch/
Kto będzie najlepszy?
A wiesz, ze ten link juz byl na tym forum podawany ze 3 razy???? :lol: :D :P
Poważnie? :oops: No, kurde, widać zacofany jestem. Albo był dawno, albo poprostu przegapiłem.
Po prostu ppijany byłeś i nie pamiętasz. ;)
Jjaauurgi nichty nniebłem ppp jaany.
forum jak forum ... na ostatnim quascie nawet compo w tym bylo, ale nie pamietam kto wygral. jednak postac z tego flasha dosc mocno przypomina mi vaskowa gebe (nie pytajcie czemu, bo nie wiem. po prostu tak mi sie kojarzy) :D
Nie Tobie jednemu. :D Powiedziałbym, że nawet chód podobny. I ta butelka jakby z vascowego awatar wzięta. ;)
a gwoli ścisłości wygrał adept_zap
btw. gratulacje!
:lol:
... a zabawa byla wtedy przednia :))))))
bigscreen na dworze, piwo sie lało dookoła a wiara bawiła sie przednio ...ech...
Ep, albo wtedy jeszcze nie dojechałem, albo w kiblu siedziałem :F
Ale jednak dobrze mi się to ze zlotem skojarzyło, ciekawe czemu?
mi się to bardzo podobało.... :twisted:
As robił pętle wokół projektora... :lol: btw pamietam że jeden macho przyssał sie do tej gry;uprzednio głosząc że zakasuje reszte; jego chłopek zrobił dosłownie trzy kroki i padł na pysk :D
I ci kierowcy zatrzymujacy sie na jezdni... pelni obaw przed tym nowoczesnym alkomatem ;)
As robił pętle wokół projektora... :lol: btw pamietam że jeden macho przyssał sie do tej gry;uprzednio głosząc że zakasuje reszte; jego chłopek zrobił dosłownie trzy kroki i padł na pysk :D
Gep bo ja chodziłem jak ten koleś z "ekranu"... :lol: :lol:
*zreszta AS "klieił" ten ekran z Małym....
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » Trening przed zlotem
Wygenerowano w 0.039 sekund, wykonano 48 zapytań