Jak w temacie...
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=34834681
normalnie więcej takich panów na aukcjach...
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Bałagan » Kretyn...
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Jak w temacie...
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=34834681
normalnie więcej takich panów na aukcjach...
przechuj! ale i tak nic nie przebije tego: rulex!
prawdziwie zloty interes!
ostatnio stwierdzilismy, ze 'kackupa' albo 'kupa po maku' moglaby zarobic ze 2 razy tyle 8)
r0l0, ciekawe co na to gościu co już dał >200. :mrgreen: - to pewnie jego mina.
.. :mrgreen: - ta kupa - to już się kisi chyba od dłuższego czasu. .. - eh. - sorry - ponoć nie została zrobiona :D:D:D - a najbardziej rozwaliło mnie odwołanie aukcji gościa - który był dla sprzedającego niewiarygodny. Eh - nie stać mnie na tę kupę - ide zrobić swoją :twisted:
debile
:lol:
pomocy - niemoge wyrobić ze śmiechu z :cry: :lol: 8O :rolleyes:
kupa rzadzi, dominuje i przoduje ! :lol:
Ooo - widzię, że tak się teraz na Radyjo kasę zbiera... :lol::lol::lol::lol::lol:
Było, było.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » Kretyn...
Wygenerowano w 0.062 sekund, wykonano 62 zapytań