Kupię, lub wymienię na inne pozycje dwa tytuły wydane przez Krajową Agencję Wydawniczą:
Biorytmy / Numery Szczescia
Nim II / Tixo.
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » Poszukuję gier
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Kupię, lub wymienię na inne pozycje dwa tytuły wydane przez Krajową Agencję Wydawniczą:
Biorytmy / Numery Szczescia
Nim II / Tixo.
Bump. Nadal poszukuję.
Wymienię się na inne rzeczy retro lub na bilety NBP.
Bump.
Bump.
Bump.
Bump.
@Dely, nie znam gościa, ale tixo wypłynął na allegro. Dla mnie drogo za kasetę, ale... Jeśli się wczyta, jest tego warta
https://allegrolokalnie.pl/oferta/kaset ... y-tixo-nim
P.S.
Jeśli ktoś kupi z forum, prośba o udostępnienie nagrania.
Dziękuję!
Jak gdzies namierzę biorytmy - dam znać. Mam nadzieję, że z tą się uda.
Supcio, niestety cena już na początku jest stosunkowo wysoka i na dodatek ktoś licytuje. Będzie ciężko :(
Aukcja zakończyła się niestety z jeszcze wyższą (i to dużo wyższą!) ceną. Ciekawe, czy ktoś tyle zapłaci, czy może za wysoko ustawił snajpera?
Dodam może jeszcze, że na wymianę mam inne kasety KAW:
- Polskie Logo (sprawdzone, wczytujące się),
- Hexan (sprawdzone, wczytujące się).
Wymieniam się WYŁĄCZNIE na gry z pierwszego posta.
Bump.
Tixo / Nim-2 udało mi się nabyć.
W takim razie poszukuję tylko Biorytmy, Numery Szczęścia.
Oferuję bilety NBP, przetestowane taśmy: Hexan, Polskie Logo lub inne rzeczy.
Bump. Nadal poszujuję "Biorytmów".
Oferuję bilety NBP, przetestowane taśmy: Hexan, Polskie Logo lub inne rzeczy.

Nadal poszukuję kasety KAW: Biorytmy, Numery Szczęścia.
Nieaktualne.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » Poszukuję gier
Wygenerowano w 0.088 sekund, wykonano 64 zapytań