Tradycyjnie proszę o raporty o błędach.
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Sprawy atari.area » Upgrade forum do wersji 2.0.11
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Tradycyjnie proszę o raporty o błędach.
Twoje polskie r�o informacji o Atari .. :?: :?: :?:
hmm po aktualizacji bylo oki pewnie jak kierownik random_logo dodawal to .... ;]
"All your carts *ARE* belong to us"? Czy to "are" nie jest mmm, zbędne? Zawsze myślałem, że "belong" to czasownik ...
jesli to by byl normalny angielski to jak najbardziej :) Ale nie jest. Zagooglaj.
"All your base are belong to us" :)
[ Dodano: Nie Lis 28, 2004 4:19 pm ]
Dla niecierpliwych:
http://www.catb.org/~esr/jargon/html/A/ ... to-us.html
http://en.wikipedia.org/wiki/All_your_b ... long_to_us
hmm po aktualizacji bylo oki pewnie jak kierownik random_logo dodawal to .... ;]
Taaaaaaak? A kto "na siłę" wpisał ten tekst do overallheader.tpl?
no wpisalem :) ale z nim tez bylo oki tyle ze cos musialo sie sypnac i dlatego takie cos wyszlo :rolleyes:
jesli to by byl normalny angielski to jak najbardziej :) Ale nie jest. Zagooglaj. "All your base are belong to us" :)
Rozumiem. :rolleyes: Zawracanie głowy ;)
Jedna drobna uwaga. Komunikaty o ew. błędach (np. "Twój podpis jest za długi") są mało widoczne. Np powyższy zauważyłem dopiero po 3 nieudanej próbie zmiany profilu. Sugeruję w podobnych wypadkach większą czcionkę, może bold+inny kolor...
[ Dodano: 27.11.2004 21:50:22 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość. :mrgreen:
Panie kierowniku!
Temu misu sie oczko odlepiło!
A dokładniej: status ICQ się źle pokazuje...
Yahoo Messenger zresztą też....
Hmm, hmm, "twoje polskie źrodło informacji o Atari" było chyba po polsku, ale "twoje polskie informacje o Atari" to juz chyba nie jest po polsku. Nie można by poprawić na "Polskie informacje o Atari" po prostu, albo wrócić do poprzedniej wersji?
A może tak: "wszystkie twoje informacje być należące do nas"?
[ Dodano: 28.11.2004 17:14:32 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość. :mrgreen:
Prędzej "wszystkie twoje informacje są należeć do nas". ;)
[ Dodano: 30.11.2004 00:31:11 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:
A nie raczej "wszystkie nasza informacje są należeć do twoja"?
Przy okazji nie zapomnijcie zmienic adresu na atariarea.jar-jar.com ;)
Moja administratora dac zaraz ban twoja offtopikowa
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Sprawy atari.area » Upgrade forum do wersji 2.0.11
Wygenerowano w 0.023 sekund, wykonano 60 zapytań