Zastanawia mnie czemu Atari area nadal nie używa SSL.
W czasach Let's Encrypt konfiguracja zajmuje kwadrans i potem po prostu działa.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Sprawy atari.area » Kiedy SSL?
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Zastanawia mnie czemu Atari area nadal nie używa SSL.
W czasach Let's Encrypt konfiguracja zajmuje kwadrans i potem po prostu działa.
"Wkrótce", kiedy całość będzie przeniesiona na nowy serwer. Odpowiadając na ew. następne pytanie - tak, powinno być dużo szybciej.
A gdzie odpowiedź na trzecie pytanie: zdefiniuj "wkrótce" ? :D
niedługo :P
Sprawa jest rozwojowa, czy temat umarł śmiercią naturalną?
Co w przypadku AA dałoby SSL?
Dało by się przeglądać, tam gdzie strony bez "S" są zablokowane ;)
Segregacja XXI wieku. ;)
Dało by się przeglądać, tam gdzie strony bez "S" są zablokowane ;)
ok, a gdzie coś takiego ma miejsce?
Co w przypadku AA dałoby SSL?
Przy przeglądaniu jako niezalogowany? Nic.
Jednak forum ma możliwość logowania a hasełko latające poprzez nieszyfrowane połączenie nie jest niczym dobrym.
Edit: na dzień dzisiejszy to raczej TLS.
lopez napisał/a:Dało by się przeglądać, tam gdzie strony bez "S" są zablokowane ;)
ok, a gdzie coś takiego ma miejsce?
U mnie w robocie :)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Sprawy atari.area » Kiedy SSL?
Wygenerowano w 0.020 sekund, wykonano 56 zapytań