Bpnmsp
? HEX$(6670358)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Bałagan » Też człowiek, jak widać
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Bpnmsp
Konrad ?
Może to ten sam?
No, raczej. BTW. "shark who ate" - czy to nie kalka z rosyjskiego? Jak кто это, это акула?
Sam napisałeś, że człowiek, więc jest "who". :-) Czy po rosyjsku nie pytamy jednak "что это", gdy nie chodzi człowieka? Profil podobno jest rosyjski, więc może być to i kalka.
Czy po rosyjsku nie pytamy jednak "что это", gdy nie chodzi człowieka?
Tak mi się mgliście kojarzy ze szkoły...

Profil podobno jest rosyjski, więc może być to i kalka.
Raczej ukraiński, ale pewnie jest tak samo...
A to nie jest tak, że u ruskich, "kto?" stosuje się do rzeczowników żywotnych, do których należy sabaka?
Ehhh, przez tę sytuację ogólną to po latach zaczynam znów cyrylicę czytać prawie tak, jak w podstawówce..
A to nie jest tak, że u ruskich, "kto?" stosuje się do rzeczowników żywotnych, do których należy sabaka?
Języka rosyjskiego próbowano mnie nauczyć przez osiem lat - bezskutecznie. Jedynie znam bukwy i potrafię je przeczytać.
A to nie jest tak, że u ruskich, "kto?" stosuje się do rzeczowników żywotnych, do których należy sabaka?
A акула (= rekin) nie należy?
Prawilno, on toże.
Atari Area bawi i uczy. Ten wątek to lekcja rosyjskiego, którą zapamiętam w przeciwieństwie do lekcji w szkole. :-)
https://rosyjski.ang.pl/lekcje/rzeczown ... _co/kto_co
https://rosyjski.pro/rosyjski-rzeczowni ... rosyjskim/
To wejdźmy na wyższy poziom trudności:
Урок 2. Советский Союз, страна мира и достатка.
Саша и Алёша, два храбрых красноармейца, защищали цистерну спирта. И как-то случилось так, что она пропала. Командир спрашивает Сашу:
- Где спирт?
- Продали.
- Ну, а где деньги?
- Пропили.
Урок закончился юмором.
;)
No, dobra, były dwa miesiące wakacji, to teraz...
Урок третий.
szto eta - eta sztacheta ;)
No. Ćwiczcie ćwiczcie, odkurzajcie pamięć co niektórzy. My wsie bukwy uże znajem, uże pisziem i czytajem i wsie bukwy pa pariadkie bies aszybki nazywajem...
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » Też człowiek, jak widać
Wygenerowano w 0.024 sekund, wykonano 66 zapytań