Witam.
Jestem w trakcie testowania nowoczesnej myszki do naszych maszynek.
Jest to myszka przewodowa, optyczna, zakończona wtyczką db9 tak jak oryginalne stekowe.
Znalazłem to urządzenie na popularnym portalu aukcyjnym w dziale amiga i odrazu doszedłem do wniosku że po zamianie pinów 1 z 4 będzie działać w Atari bez problemu i dlatego skontaktowałem się ze sprzedającym.
Niedługo testy się zakończą, chcę sprawdzić ją z wszystkimi modelami dużego Atari jakie posiadam i zapewne po pomyślnych testach pojawi się na portalu aukcyjnym w dziale Atari.
Pozdrawiam.
Wee Ninja - pełna wersja gry wydana Platformówka Wee Ninja trafia na Atari XL/XE oraz 5200 w wersji finalnej z wieloma zmianami.
FLOP 69 Ukazał się 69. numer czeskiego magazynu FLOP, tworzonego nieprzerwanie od 1989 roku.
HDDRIVER 12.78 Nowa wersja wprowadza poprawki SCSI i lepszą obsługę partycji GPT dla Atari.
Altirra 4.50 test 7 Phaeron udostępnił siódmą wersję testową Altirra 4.50 z poprawkami dla napędów i optymalizacją AltirraOS.
Test7800 0.7.5 Nowa wersja emulatora Atari 7800 wprowadza obsługę mRAM oraz poprawki proporcji obrazu.