Witajcie wszyscy. Niedawno zakupiłem dwie wersje konsoli Atari 2600: heavy sixer i light sixer. Próbuję je podłączyć do telewizora, jednak wymaga to użycia innego kabla lub adaptera, aby móc połączyć wtyk RCA z antenowym złączem. W zestawie z tymi konsolami Atari znalazłem adapter przeznaczony do konwersji z wtyku RCA na złącze anteny satelitarnej. Czy moglibyście podpowiedzieć, jakiego rodzaju adapter powinienem poszukać, aby móc podłączyć konsolę Atari do antenowego złącza RF w telewizorze? Mile widziane linki:-) Rozpocząłem poszukiwania w internecie, ale szybko się w tym pogubiłem.
Probowałem też podpiąć atarynki po nes rf swtch co wiazało się z rozkręceniem obudowy i podłaczeniu jednego z przewodów tego urządzenia ale tylko jeden zĺapał sygnał atari 2600 light sixer i sygnał był kiepski mocno śnieżył...natomiast tą samą metodą Atari 2600 heavy sixer nie zĺapał sygnału obstawiam że tam był problem aby ten wtyk rca wsunąć bo ciężko wchodził niż np ten oryginalny co jest kabel.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.