Hej !
Szukam rozpaczliwie tego demka na ST co w tytule. Czy ktos mi moze pomoc.
THNX
gRzEnIu/TOSEC Team
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Scena - 16/32bit » Hallo Babciu demo ! help
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Hej !
Szukam rozpaczliwie tego demka na ST co w tytule. Czy ktos mi moze pomoc.
THNX
gRzEnIu/TOSEC Team
mam je na dyskietce, jakis czas temu zrobilem image ale cosik nie dziala :(
wlasnie tak sobie pomyslalem ogladajac zdjecia ze ST/F030 parties z poprzednich lat i widze wciaz tam te same twarez od kilku lat juz (glownie zagraniczniakow) i przydaloby sie tchnac zycie w duze atariludziska,nawet liczby postow tutaj nie bede komentowal,bo jest zalosna (w morde:()
LUDZIE NA FLASZKACH I STEKACH ROBCIE COS KURDEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil:
wlasnie tak sobie pomyslalem ogladajac zdjecia ze ST/F030 parties z poprzednich lat i widze wciaz tam te same twarez od kilku lat juz (glownie zagraniczniakow) i przydaloby sie tchnac zycie w duze atariludziska,nawet liczby postow tutaj nie bede komentowal,bo jest zalosna (w morde:()
LUDZIE NA FLASZKACH I STEKACH ROBCIE COS KURDEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil:
no wlasnie "robcie cos", tylko kto sie za to zabierze ? :?
a moze czas samemu wziac sie do roboty? :twisted:
a moze czas samemu wziac sie do roboty? :twisted:
no wlasnie, gdyby nie fakt, ze duzo osob ma duzo innych rzeczy na glowie (np. ja: praca dyplomowa i maturka; wiem jestem gowniarzem w porownianiu do was ;))
David ! zolta kartka, jeszcze raz bedziesz cytowal bez sensu to co jest powyzej to dostaniesz czerwona. Nie wszyscy maja stale lacza zeby ladowac niepotrzebne bajty !
Coz,moge tylko powiedziec ze moge grafe jakas utoczyc do jakiegos demka/intra,coz na razie tyle.:)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Scena - 16/32bit » Hallo Babciu demo ! help
Wygenerowano w 0.016 sekund, wykonano 56 zapytań