AVG Cart-a masz kupić, nie kombinować
wszystko w swoim czasie ;) bedzie A8PICO, SIC! i na końcu AVG ;)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Software, Gry - 8bit » TONY Montezuma's Gold
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
AVG Cart-a masz kupić, nie kombinować
wszystko w swoim czasie ;) bedzie A8PICO, SIC! i na końcu AVG ;)
AVG obskoczy dwa poprzednie więc jeśli i tak ma być to lepiej od razu.
A nie lepiej Sub-Cart-a od razu, nowsza wersja avg carta, która umnie jeszcze w stereo, plus 1mb ram... :)
Lepiej :) Masz już?
Pytanie nowicjusza: czy gra odpali przez vbxe? Mam wersję kolekcjonerską z oryginalnym cartem
Odpali. Obraz będzie ostry jak na VBXE przystało - po prostu nie będzie korzystać z dodatkowych ficzerów VBXE. Jak każda inna klasyczna gra niepisana specjalnie pd VBXE.
Lepiej :) Masz już?
Jeszcze nie..
Ale zanabędę ;)
W końcu mam w rękach pudełko z grą. Ależ to jest ładnie wydane, z ładnymi dodatkami. Pełna profeska. Piękne.
kupujesz na itch.io, a oni są ...? (nie odnalazłem skąd; w faq coś-tam jest o vacie i opłatach dodatkowych)
Byłoby znaczniej kulturalniej gdyby Autorzy zrobili osobny kanał sprzedaży dla Polski, uwzględniający nie płacenie nienależnych podatków.
Tony MG staje się darmowe (wersja Atari).
https://www.atariteca.net.pe/2024/12/to ... nible.html
Czym się różni Tony FREE od Tony 1.8? Ktoś może podać dokładne różnice? Widziałem, ze ekran startowy jest inny.
Zakupiłem Tonego jakiś czas temu i kiedy wychodziła jakaś aktualizacja, to dostawałem link do itch.io i tam była do pobrania najnowsza wersja gry.
Teraz wchodziłem w te linki i prowadzą one do Tony FREE.
Co to oznacza? Nie będzie więcej aktualizacji?
z okazji FujiCup Tony stał się darmowy
tutaj możesz wyrazić swoją wdzięczność w głosowaniu
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Software, Gry - 8bit » TONY Montezuma's Gold
Wygenerowano w 0.019 sekund, wykonano 58 zapytań