Sprzedam kości TOS i pamięci od ATARI MEGA STE oraz STE. Jest też przełącznik widoczny na zdjęciach.
Całość 150 zł - wysyłka wliczona w cenę po wpłacie
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » [S] Kości RAM + TOS + Przełącznik
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Sprzedam kości TOS i pamięci od ATARI MEGA STE oraz STE. Jest też przełącznik widoczny na zdjęciach.
Całość 150 zł - wysyłka wliczona w cenę po wpłacie
Ile jest tego RAMu? będzie 4x1MB?
Wstępnie bym zarezerwował jeśli można...(Całość)
Również jestem zainteresowany zakupem całego zestawu.
Nie pamiętam jakiej wielkości są kości, myślę że najlepiej zakładać że małe, bo jakby były duże to pewnie gdzieś bym je wcisnął ;)
Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt na priv, podam dane do wpłaty.
Nie pamiętam jakiej wielkości są kości, myślę że najlepiej zakładać że małe, bo jakby były duże to pewnie gdzieś bym je wcisnął ;)
Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt na priv, podam dane do wpłaty.
Rozumiem, tak czy siak wezmę całość. Proszę o info na priv jak to załatwimy.
przem0c napisał/a:Nie pamiętam jakiej wielkości są kości, myślę że najlepiej zakładać że małe, bo jakby były duże to pewnie gdzieś bym je wcisnął ;)
Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt na priv, podam dane do wpłaty.
Rozumiem, tak czy siak wezmę całość. Proszę o info na priv jak to załatwimy.
Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt na priv, podam dane do wpłaty.
Do zamknięcia - sprzedane
Pozdrawiam
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » [S] Kości RAM + TOS + Przełącznik
Wygenerowano w 0.022 sekund, wykonano 68 zapytań