jak w temacie - szczegóły na priv
1 Monitor Samsung SyncMaster 941MP
wrzucone zdjęcie to obraz z MSX podłączonego na szybko cinch video i audio , bez żadnych regulacji kolorów etc
cena 50 , preferowany odbiór osobisty w Warszawie
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię pozostałe » S - monitor, O - klawiatura
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
jak w temacie - szczegóły na priv
1 Monitor Samsung SyncMaster 941MP
wrzucone zdjęcie to obraz z MSX podłączonego na szybko cinch video i audio , bez żadnych regulacji kolorów etc
cena 50 , preferowany odbiór osobisty w Warszawie
Jestem zainteresowany monitorem
Wysłałem info na PV
Monitor, ok. działa z vbxe ale jak to mawia Pin "mizeria".
Jestem zainteresowany zasilaczem. Wysłałem PV.
Monitor, ok. działa z vbxe ale jak to mawia Pin "mizeria".
Działa, ale obraz na nim lekko drży w pionie, podobnie jak 741MP ;-)
Przykładowo:
https://www.ppa.pl/forum/amiga/42090/cd ... zacy-obraz
@Kacper
Cześć, Chciałbym się przypomnieć z tym monitorem.
Wysłałem do Ciebie info przez forum, ale może ni otrzymałeś.
Odezwij się do mnie na{ agent005@wp.pl } to ustalimy szczegóły.
Pozdrawiam
AS... napisał/a:Monitor, ok. działa z vbxe ale jak to mawia Pin "mizeria".
Działa, ale obraz na nim lekko drży w pionie, podobnie jak 741MP ;-)
Przykładowo:
https://www.ppa.pl/forum/amiga/42090/cd ... zacy-obraz
Ile ja takich "monitorów" przerobiłem pod vbxe i falcon-a.
Ten to mizeria, są takie co "nie grają", Solo, ma takie "coś" ;)
-Ode mnie :(
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię pozostałe » S - monitor, O - klawiatura
Wygenerowano w 0.024 sekund, wykonano 36 zapytań