23 maja 2026 r. od godziny 10:00 startuje Biblioteczna strefa retro.
To skromna impreza przede wszystkim dla mieszkańców Kościana i okolic. Jeśli ktoś mieszka w pobliżu i ma wolną chwilę - niech przybywa!
Informacja na FB Wydarzenie na FB
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
atari.area forum » Zloty » Biblioteczna strefa retro
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
23 maja 2026 r. od godziny 10:00 startuje Biblioteczna strefa retro.
To skromna impreza przede wszystkim dla mieszkańców Kościana i okolic. Jeśli ktoś mieszka w pobliżu i ma wolną chwilę - niech przybywa!
Informacja na FB Wydarzenie na FB
A kto tam się wystawia? Bo mam w sumie rzut beretem do Kościana i ew mogę wspomóc :)
Wpadnij na godzinkę czy dwie, możesz być z dziećmi i po prostu bawcie się dobrze :)
Od 10:00 do?
To jest wydarzenie organizowane przez Bibliotekę, więc oficjalnie impreza trwa do 15:00, ale z tego, co wiem nieoficjalnie, będzie można posiedzieć jeszcze trochę przy zamkniętych drzwiach... A może za zamkniętymi drzwiami ;)
No właśnie, po imprezie najprędzej koło 16. będziesz (?) to możemy podjechać. Pytanie o której planujesz wracać ku domu?
.

A może by się tak zgadać na jakąś konkretniejszą godzinę? :) Bo jednak 10 - 15 to jakiś tam rozstrzał jest.
Na trzy osoby dwie z nas pracują do 15. (wiem sobota, u prywata tak już jest)
Nie damy razem dojechać jak na 16.
Pytanie czy Larek będzie jeszcze
Będę jeszcze długo po 15.00, bo muszę posprzątać cały bałagan i zapakować sprzęt. Trochę mi to zajmie. Dla mnie to niestety nie jest czas wolny :)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Zloty » Biblioteczna strefa retro
Wygenerowano w 0.020 sekund, wykonano 63 zapytań