Jak co miesiąc zapraszam na sztabik warszawski, który tym razem odbędzie w dniu 5.06.26r. w Mazurskie Klimaty na Oboźnej 7 od godziny 17-tej.
RM 800XL: Zdjęcia nowej płyty głównej Revive Machines prezentuje rewizję 2.0 płyty głównej i przygotowuje linię montażową RM 800XL.
Nowe narzędzie PokeyForge dla RMT PokeyForge pozwala na wygodny przegląd, edycję i zarządzanie instrumentami w formacie .RTI
Nowy szybki interfejs od Mono i Pancio Twórcy pracują nad rewolucyjnym urządzeniem szeregowym wykorzystującym port SIO.
Zestaw skilli dla LLM od Ilmenita Ilmenit udostępnił narzędzia wspierające modele językowe w pisaniu kodu na 8-bitowe komputery Atari.
Grajodołek Retro #7: Custom Atari 800XL Testy wyjątkowego Atari 800XL z VBXL, stereo i mechaniczną klawiaturą na kanale Borsuka.