Jak w temacie...
http://dee-jay.org/minuta_ciszy.jpg
JIL 4EVER!
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
atari.area forum » Bałagan » Uczcijmy to minutą ciszy...
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Jak w temacie...
http://dee-jay.org/minuta_ciszy.jpg
Ale pare zostalo!
Nie lubię w/w marki ;>>> więc dla mnie problemu nie ma =D
Otaku - nie pierpapier - bo darowanemu koniowi itd. :D:D:D - ja tam bym się zatrzymał - przynajmniej na kilka godzin ciszy - popatrzeć przynajmniej :D:D:D
Ja bym w ciszy skonsumował, to co jeszcze zostało. Czas nie grałby tu większej roli i uzależnionyu by był od ilości zachowanego transportu.
Co do darowanego konia, zębów i picia. Zeszłej nocy nie zaglądałem i obudziłem się z wielkim bólem głowy. Całe szczęście, że transport miałem, inaczej skończyłbym w jakimś żłobku. :twisted:
[ Dodano: 17.01.2005 01:03:09 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:
Co do darowanego konia, zębów i picia. Zeszłej nocy nie zaglądałem i obudziłem się z wielkim bólem głowy.
Znaczy cię, co? Ów koń cię kopnął, jak rozumiem?
[ Dodano: Sty 16, 2005 11:39:00 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość. :mrgreen:
gleboko to przezylem...
sabotujace mlodziezowki LPR sa wszedzie!!
ale strata :evil:
Kurna- Casper - a co z HiDosem - zostaw internet - koduj !!!
:twisted: ......... 8)............. :?:...................... :!:..................... :arrow:
hehe. no właśnie HiDOS - od 9 stycznia czekam na odpowiedź w sprawie linków trawdych / symbolicznych. Na razie prawie 2 tygodnie, więc widać, że zainteresowanie tym spore. :rolleyes: :twisted:
PAJERO;- Jedno jest pewne - Sparte już mamy. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » Uczcijmy to minutą ciszy...
Wygenerowano w 0.018 sekund, wykonano 58 zapytań