Jak w temacie...
http://dee-jay.org/minuta_ciszy.jpg
JIL 4EVER!
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Bałagan » Uczcijmy to minutą ciszy...
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Jak w temacie...
http://dee-jay.org/minuta_ciszy.jpg
Ale pare zostalo!
Nie lubię w/w marki ;>>> więc dla mnie problemu nie ma =D
Otaku - nie pierpapier - bo darowanemu koniowi itd. :D:D:D - ja tam bym się zatrzymał - przynajmniej na kilka godzin ciszy - popatrzeć przynajmniej :D:D:D
Ja bym w ciszy skonsumował, to co jeszcze zostało. Czas nie grałby tu większej roli i uzależnionyu by był od ilości zachowanego transportu.
Co do darowanego konia, zębów i picia. Zeszłej nocy nie zaglądałem i obudziłem się z wielkim bólem głowy. Całe szczęście, że transport miałem, inaczej skończyłbym w jakimś żłobku. :twisted:
[ Dodano: 17.01.2005 01:03:09 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:
Co do darowanego konia, zębów i picia. Zeszłej nocy nie zaglądałem i obudziłem się z wielkim bólem głowy.
Znaczy cię, co? Ów koń cię kopnął, jak rozumiem?
[ Dodano: Sty 16, 2005 11:39:00 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość. :mrgreen:
gleboko to przezylem...
sabotujace mlodziezowki LPR sa wszedzie!!
ale strata :evil:
Kurna- Casper - a co z HiDosem - zostaw internet - koduj !!!
:twisted: ......... 8)............. :?:...................... :!:..................... :arrow:
hehe. no właśnie HiDOS - od 9 stycznia czekam na odpowiedź w sprawie linków trawdych / symbolicznych. Na razie prawie 2 tygodnie, więc widać, że zainteresowanie tym spore. :rolleyes: :twisted:
PAJERO;- Jedno jest pewne - Sparte już mamy. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » Uczcijmy to minutą ciszy...
Wygenerowano w 0.018 sekund, wykonano 58 zapytań