X-Raz - jaki masz skład do wozu na F ??
pytanie nieco offtopic. jak sie pojawi wreszcie jakis nowy temat o RLT na F6 czy jakis pokrewny topic wtedy napisze jak i z kim jadziem.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Sprzęt - 8bit » PinROM
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
X-Raz - jaki masz skład do wozu na F ??
pytanie nieco offtopic. jak sie pojawi wreszcie jakis nowy temat o RLT na F6 czy jakis pokrewny topic wtedy napisze jak i z kim jadziem.
jak sa dwie i pol atarki, to juz mozna pod to pisac :D
A jak z RAMem? pol mega powinno starczyc, ale przy drugim pol sa oczywiscie wieksze mozliwosci.
Mysle, ze 1MB powinno byc jak na razie standardem.
Pin: nie podam ceny, bo w najblizszym czasie nie zamierzam tego robic...
a czy prototyp wymaga jakiegoś specyficznego dogrania czasowego do kompa ?? - pytam dlatego, że jeśli nie - to wystarczyły by same płytki z opisem MNT :D - :idea:
wydaje mi sie, ze trzeba dogrywac, bo u mnie byly jakies problemy z synchronizacja i Pasiu musial wziasc moja atarke do siebie i wszystko zgrac ze soba.
Niestety trzeba uklad 'dostrajac' do danego kompa (chodzi glownie o dobor opoznienia sygnalu zegarowego). Mimo wszystko w zalaczniku znajdziecie schematy ukladu (na razie w pdf'ie) oraz pliki jedec do gali. Na caly projekt w formacie protela (wraz z plytkami) trza jeszcze poczekac...
ciekawe, jak Pasiowe rozszeżenie wpłynie na samopoczucie IDE KMK, który też nielubi samowolnych rozszeżeń w Atarce
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Sprzęt - 8bit » PinROM
Wygenerowano w 0.028 sekund, wykonano 30 zapytań