Czy ktoś mógłby mi podesłać pierwotną wersję Numen'a z party w Opalenicy? Bo jak się pojawił poprawiony i trochę pozmieniany to tą poprzednią wywaliłem :(
pozdrówka.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
atari.area forum » Scena - 8bit » Numen - party version
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Czy ktoś mógłby mi podesłać pierwotną wersję Numen'a z party w Opalenicy? Bo jak się pojawił poprawiony i trochę pozmieniany to tą poprzednią wywaliłem :(
pozdrówka.
nieee, nie bedziesz mial wersji beta, co ty kombinujesz, coooo? ;>
Ano tak kombinuję, żeby sobie obejrzeć tą pierwszą wersję ;P A poza tym, żeby sprawdzić czy będzie się rzeczywiście gryźć z moim 1 MB wg schematu ze stony Jerzego Soboli. To taka zbrodnia? ;>
Czy ktoś mógłby mi podesłać pierwotną wersję Numen'a z party w Opalenicy? Bo jak się pojawił poprawiony i trochę pozmieniany to tą poprzednią wywaliłem :(
pozdrówka.
http://numen.scene.pl/download/numen.atr
?
to jest chyba wersja z party ...
Serdzeczne dzięki! :) To jest wersja z party i właśnie jej szukałem.
pozdrówka.
Ano tak kombinuję, żeby sobie obejrzeć tą pierwszą wersję ;P A poza tym, żeby sprawdzić czy będzie się rzeczywiście gryźć z moim 1 MB wg schematu ze stony Jerzego Soboli. To taka zbrodnia? ;>
Nie, pod warunkiem ze postawisz 2 piwa kazdemu z ekipy TQA. ;-)
biorac pod uwage liczebnosc TQArtowcow, to sie chlopak wykosztuje...
biorac pod uwage liczebnosc TQArtowcow, to sie chlopak wykosztuje...
Dlatego poważnie rozważam ucieczkę do stanów, gorzej jak mnie dopadną :D
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Scena - 8bit » Numen - party version
Wygenerowano w 0.018 sekund, wykonano 55 zapytań