Witam serdecznie.
Ma ktoś mp3 ze słynną piosenką o Atari ?
"Bo z gówna i stali powstało Atari".
Z góry dziękuje za pomoc.
Mój meil -> daniel@tarchomin.pl
Pozdrawiam
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Scena - 8bit » Piosenka
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam serdecznie.
Ma ktoś mp3 ze słynną piosenką o Atari ?
"Bo z gówna i stali powstało Atari".
Z góry dziękuje za pomoc.
Mój meil -> daniel@tarchomin.pl
Pozdrawiam
czy przypadkiem nie chodziło o ten kawałek ? atari.mp3
Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź, lecz niestety nie chodziło mi o tą piosenkę... ta o którą mi chodzi miała tekst dość "rozbudowany"...
"Ani liczydło, ani IBM, tylko , tylko ST". Kojarzy ktoś ?
Bardzo dziękuje za linka, choć to jeszcze nie to :]
Jasne ! Są dwa moduły w formacie SoundTrackera o treści "anty atarowskiej":
1. anti-atari song 2
2. fluffy'y anti atari.
Jest też jeszcze anti commodore song ;)
Możesz je odtworzyć/skonwertować do mp3. np Winampem. Ten o który Ci chodzi to utwór nr 1.
Gdzie mam podesłać te moduły ?
Łojej... dziękuje najmocniej. Jak byś mógł to na meila oba -> daniel@tarchomin.pl
Z góry dziękuje :D
O Commodore też bym prosił :)
pozdrawiam !!
-łojej ale na palony, nawet maila przesyła (!!)
Są dwa moduły i obydwa debilne. Kiedyś myślałem żeby przerobić na Anty PC. Ale na myśleniu się skończyło i może dobrze....
... z tego co pamiętam to koledzy z grupy Excellent Team zrobili kawałek anty PC... a może to był MacGyver z Winiem i Rastrem? Eh, nie pamiętam... anyway część tekstu była mniej więcej taka "...twardziel grzeje się jak grucha, jakby go ktoś w d**ę ruch*ł..." ;-)
Chętnie posłuchałbym go jeszcze raz, hehe...
To byl IBM Hard Song... A wokalu uzyczyli jesli dobrze pamietam Spiryt'us i Wodz ? Credsy sa pewno w opisie ssampli
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Scena - 8bit » Piosenka
Wygenerowano w 0.050 sekund, wykonano 87 zapytań