A więc jak w temacie.
Zapowiedzieli się: Dely, Jell, Lewis, Mikey i ja?
Wyjazd z Centralnej 19:15 w czwartek (16.03), ale pewnie wyruszymy 13 minut wcześniej ze Wschodniej...
Ktoś jeszcze chętny się dołączyć??? :)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Zloty » RLT WaWa-Trencin kto jedzie?
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
A więc jak w temacie.
Zapowiedzieli się: Dely, Jell, Lewis, Mikey i ja?
Wyjazd z Centralnej 19:15 w czwartek (16.03), ale pewnie wyruszymy 13 minut wcześniej ze Wschodniej...
Ktoś jeszcze chętny się dołączyć??? :)
Jedna flaszka za mnie do granicy i jedna po granicy.
nie, ale jakby ktos jechal z Bratyslawy w piatek wieczorem, to ja chetnie :)
Stanę na głowie aby pojechać..
-Szeczólnie z Wawa wschodnia(!!!)
Jutro walczę o swój urlop (wrrrrrrrr)
eru tu masz rozklad jazdy autobusu 61 z bratislava airport - hlavna stanica
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=3023e ... 3718593567
Miker trzymajcie miesce dla mnie (!!!)
Jassne ;) A jedziesz? :)
nie tak tylko chciałem...
-profilaktycznie (!!!)
To profilaktycznie jedziesz czy nie? - ktoś miał już dzisiaj wiedzieć :D
Miker tak (...)
-Jadymy..
Jedzie ktoś jeszcze tym pociągiem z nami?
moze by tu liste zrobic?
ja jade...
Ktore miasta to popieraja? Wpisujcie sie!
As: i tak Ci nikt nie wierzy.
LewiS sam w to niewierzę...
i **j pojechałem..
qfa brak urlopu a firma może cofnąć pracownikowi urlop jeśli jest on potrzebny bądź nie może go zastąpić ktoś inny...
na osłodę kupiłem sobie Toms-a 720 w stanie prawie nuffka funkiel..
-nie wiem czy mam płakać czy się śmiać..
Jak dzisiaj odpaliłem Atari ( ostani raz włączałem je chyba z 4-5lat temu ) to lezka się w oku zakręciła.
Chłopaki jedźcie bezemnie i wypijcie za mnie (!!!)
A napiszesz cos nowego? ;) [joke]
he he he..
może się "pofakamy "
brachu i tak się najeb*.* w Ornecie .....
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Zloty » RLT WaWa-Trencin kto jedzie?
Wygenerowano w 0.093 sekund, wykonano 49 zapytań