Witam ponownie.
Ponownie gdyż, wlasnie upolowalem swoja stara,mala atarke. Po wizycie u kuzyna dostrzeglem ja wcisnieta, pomiedzy stary fotel a legowisko psa, rowniez starego. Ale wracajac do tematu. Moze ktos wyjasnil by szczegolowo jak przezucic giery, dema ponownie na stacje dyskow malucha? Mam w posiadaniu Sio2pc, ataraka w wersji 65xe i brudna stacje CA2001. Kompletu dopelnia pogryziony, przez wyzej wymienionego psa, kabel polaczeniowy i troche dyskow pogniecionych, rowniez przez wyzej wymieniony fotel. Tak wiec gdzie znalezc soft do zrobienia dysku na atari, cos takiego jak Chaos Loader. Dodatkowo jak go obslugiwac, gdyz pamiec juz nie ta. Przegrzebawszy net nie nacialem sie na nic takiego, wiec szukam pomocy wlasnie tutaj. Stale uzywanie atari razem z sio2pc nie wchodzi w gre, gdyz kobieta za czesta zabiera mi grzyba :cry: /tyle nowych wrazen na gg :lol: /Gdzie mozna znalezc jakies "użydki" dla malucha?
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.