nejm: Maksymilian
ejdż: 8 miechów
status: chciałby dżojnąć sie do jakiejś grupy
messydż: atari rules!
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/520 ... 94eaa.html
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
atari.area forum » Bałagan » dobre ZŁEGO początki ;)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
nejm: Maksymilian
ejdż: 8 miechów
status: chciałby dżojnąć sie do jakiejś grupy
messydż: atari rules!
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/520 ... 94eaa.html
tworzymy nową grupę BABYlon ... zapraszamy wszystkie maluchy i noworodki :D
Ej, Gep, ale on Cię kiedyś za tę fotę zaszlachtuje - taki sprzęt, a nie włączony... :D
Miker: cichaj, narazie na sucho, ale juz niedlugo napisze demo ;)
Mój Junior wita Was codziennie w nagłówku forum ;) Więcej tutaj
Dely:
http://picasaweb.google.com/daniel.kozm ... ek20040624
zamkną Cię za pedofilie ;)
Moja siostra w nocy trafila do szpitala, ze podejrzeniem ze rodzi (9 meisiac:o) ale jeszcze nie. Co ciekawe na 90% przewidywana datap orodu - Wigilia. Bog sie rodzi... ;-D
Gepard, ale nie napisales czy to grafik czy swapper! :-P
Gepard, ale nie napisales czy to grafik czy swapper! :-P
Lamer(s) ;P
szeregowy Stryker: PADNIJ! POWSTAŃ! PADNIJ! POWSTAŃ! i tak bez końca...a tak wogóle to scigaczeokretowpodwodnych.pl :P
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » dobre ZŁEGO początki ;)
Wygenerowano w 0.032 sekund, wykonano 58 zapytań