Reaktywowałem ją po kilku latach. Przesmarowałem prowadnice. Działa, ale strasznie warczy gdy głowica przesuwa sie po prowadnicach.
W czym tkwi przyczyna ? Jak to zlikwidować ?
z góry dziękuję
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Sprzęt - 8bit » CA-2001 i WRRRRRR podczas pracy
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Reaktywowałem ją po kilku latach. Przesmarowałem prowadnice. Działa, ale strasznie warczy gdy głowica przesuwa sie po prowadnicach.
W czym tkwi przyczyna ? Jak to zlikwidować ?
z góry dziękuję
Mam dokladnie to samo. A taka XF'ka dziala bezszelestnie...
Czym smarowałeś? Olejem kujawskim?
kujawski też pomaga... z tymże raczej na krótko :(
A potem robi więcej szkody, niż jakby wpuścić tam głodnego szczura.
Mam dokladnie to samo. A taka XF'ka dziala bezszelestnie...
jak i 1050.... co wybrać, smar grafitowy, wrzecionowy, przekładniowy, towot, ŁT, wosk, łojotok, miodek z uszu, smalec a może obłożyć słoniną ?
Ej... ludziki. Prowadnice dobrze przeczyścić i smarować smarem S I L I K O N O W Y M. Dostępny w sklepie elektronicznym
Nadmiar usunąć bo będzie brudzić dyskietki
Wazelina techniczna ....
ewentualnie olej dedykowany maszynom do szycia
Mnie ładnie chodziła na ŁT-4. :)
.. i na oliwce z oliwek dla dzieci :D
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Sprzęt - 8bit » CA-2001 i WRRRRRR podczas pracy
Wygenerowano w 0.020 sekund, wykonano 51 zapytań