Kupiłem właśnie kartę z tunerem TV - AVerTV Studio 303, żeby oglądać obraz z Atarka na monitorze podłączonym do PC-ta (przy okazji kablówkę też). Karta ta obsługuje wszystkie systemy (PAL BG, DK, I, N, M; NTSC; SECAM). Przed zaprogramowaniem kanałów trzeba wybrać system jaki obowiązuje w danym kraju, jeżeli wybiorę Polskę z PAL-DK to programy z kablówki odbierają idealnie ale za to obraz z Atarka jest kiepski (dzwięku nie ma), jeżeli wybiorę np. Niemcy z PAL-BG to Atari odbiera OK ale kablówka jest do d... . Za diabła nie mogę uzyskać zadowalających efektów dla Atari i kablówki jednocześnie. Próbowałem z 65XE, 130 XE i 600 XL, żadnej różnicy. Czy macie jakieś lekarstwo na ten problem? Jeszcze jedna rzecz, w 65XE (stara wersja bez Expansion) przy gnieździe antenowym TELEVISION mam mały przełącznik CHANNEL 2 - 3 do czego on dokładnie służy?
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.