Witam
Chodzi mi o program CAS2WAV którym przerobiłem pliki cas na wav i nagrałem na kasete no i kupiłem sobie magnetofon i mi właśnie idzie pocztą i teraz nie wiem czy sobie powinienem dać spokój z tym nagrywaniem kaset bo nagrywam na wierzy technics daje record level na 0 i ballance też na równo ale i tak wskaźnik podaje że na prawym głośniku jest ciszej i czy takie coś zadziała i zdoła się wgrać do atari? Bo nie chce mi sie przez allegro kupować kaset z grami :D
Czy może ktoś już takie coś robił i mógłby mi podpowiedzieć co i jak :D:D
Szukałem na googlach i nic nie znalazłem (niestety)
Barbarian na Atari 8-bit wydany! Pełnoprawna wersja gry Barbarian od Vegi jest już dostępna na 8-bitowe Atari.
Giana Sisters zmierza na Atari 8-bit Shanti pracuje nad portem kultowej platformówki. Pierwsza wersja ma trafić na tegoroczny ABBUC.
VBXETERM 0.05 - terminal ANSI dla VBXE Najnowsza wersja emulatora terminala z obsługą standardu ANSI przez VBXE.
Gearlynx 1.2.9 Popularny emulator konsoli Atari Lynx doczekał się aktualizacji z funkcją przewijania i poprawkami.
Golden Axe na Atari: Nowy silnik Vegi Vega prezentuje szybki silnik dla portu Golden Axe, oferujący tryb dla dwóch graczy, muzykę Mikera i grafikę Gaspara.