Witam,
Potrzebuję wpłacić przez PayPal około 47 $.
Proszę o kontakt osoby które mogłyby wpłacić za mnie ta kwotę. Osobie która mi pomoże, ekwiwalent w PLN mogę przelać na konto z góry.
Proszę o kontakt, pzdr
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » Poszukuję osób z kontem PAYPAL
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam,
Potrzebuję wpłacić przez PayPal około 47 $.
Proszę o kontakt osoby które mogłyby wpłacić za mnie ta kwotę. Osobie która mi pomoże, ekwiwalent w PLN mogę przelać na konto z góry.
Proszę o kontakt, pzdr
Jakiś taki altruista jestem więc chyba Ci pomogę. Tylko się dowiedz czy wyślą Ci na adres inny niż PayPal bo niektórzy nie chcą i wtedy przyjdzie do mnie
Tru.dat. Dowiedz się koniecznie, kiedy ja miałem problemy z kartą to akurat Ci nie chcieli płatności z innego konta PayPal niż moje. IMO bezpieczniej (chociaż zapłacisz prowizję) jest założyć sobie konto i poprosić, żeby ktoś Ci wpłacił na nie $.
Dzieki, o tym nie wiedziałem. popytam i w razie czego odpiszę co i jak , thx
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » Poszukuję osób z kontem PAYPAL
Wygenerowano w 0.026 sekund, wykonano 57 zapytań