Znane, nieznane - nie wiem, ale wrzucam. Kontynuacja SatanDisk:

http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Sprzęt - 16/32bit » Ultra-satan
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Znane, nieznane - nie wiem, ale wrzucam. Kontynuacja SatanDisk:

Jutro upływa termin zamawiania Ultra-Satana
http://mikro.umpc.sk/us_order/
(na który ja się k u r w a nie załapuję, bo nie mam kasy).
Masz jeszcze dwa miesiące. Zapłacić można do końca kwietnia.
Jaki koszt jest tego cacka ???? i gdzie składa się ewentualne zamówienia ?????
Pozdrawiam
Ok pytanka nie ma nie spojrzałem na link YERZMYEY-a .
POZDRAWIAM
Przy obecnym kursie Euro to zabawka dla bogatych :) Już lepiej kupić na Allegro wcześniejszą wersję.
albo wystrugac sobie samemu
cena jest jaka jest, ale dostaje sie 2 letnia gwarancje
No wlasnie czegos takiego szukam, ale cena troche duza :-/
Czy ktos moglby powiedziec jak nazywala sie wspomniana "wczesniejsza" wersja tego urzadzenia? Sorry za lekki offtopic.
Satandisk. Najlepsze interfejsy rosną na placu Pigułall.
PS. Zuzanna łyka je nie tylko w piątek!
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Sprzęt - 16/32bit » Ultra-satan
Wygenerowano w 0.017 sekund, wykonano 55 zapytań