51

(3 odpowiedzi, napisanych Konsole)

Przypomniałem sobie, że jest.

No i ściągnąłem gdzieśtam z google'i, plik badapple6-25-14.bin.

Niestety nie działa/piszczy i szumi, na Harmony.

Na Pouet tego nie ma.

Czy ktoś mógłby poratować?  Dziękuję.

52

(3 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Mam już obydwa - do zaorania wątek.

53

(3 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Chyba że się kupuje działkę to trzeba skądś dołożyć.

A Lynxa - zawsze można odkupić za jakiś czas.

Za 3x tyle :-)

54

(3 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Sprzedany panu z AtariAge.

A nie: "...@gmail.com"?

56

(5 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Nice one brother!

57

(29 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Ja też bym chciał.

Sprzedaję swój Atari Lynx II.  W pełni sprawny, stan bdb-.  W skład zestawu wchodzą:

- Atari Lynx II
- HDMI mod z krótkim kablem mini HDMI > HDMI (brak długiego kabla HDMI)
- GameDrive z kartą microSD 2 GB
- stojak na Lynx II (plexi)

Lynx jest bez pudełka, bez zasilacza.  W momencie sprzedaży, pozostawię w środku baterie "paluszki" (używane).

Sprzedaję za cenę, za którą zakupiłem to wszystko.  Po zsumowaniu, wynosi ona: 1975 zł (z wliczoną przesyłką InPost).

59

(29 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

I nadal jest!

60

(3 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Mam już z Atari Paddle, więc szukam tylko z zestawu 2600+.

61

(0 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Kupię klawiaturkę CX-50 do A2600.  Ładną i na chodzie.

62

(5 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Ja mam tylko krótkie pytanie, czy nadal Sophia 2 nie działa z VBXE?

63

(4 odpowiedzi, napisanych Konsole)

Dzięki wielkie za info!

64

(4 odpowiedzi, napisanych Konsole)

Nikt nie wie...

65

(4 odpowiedzi, napisanych Konsole)

Ostatnio też wyczytałem, że ktoś wymienia (w Lynx I akurat dodatkowo): mosfet, diodę zenera i tranzystory (??).

Czy ktoś coś u siebie robił z Lynx (ze sprawnym Lynx), poza wymianą LCD oraz ew. HDMI mod?

66

(4 odpowiedzi, napisanych Konsole)

Witam serdecznie.  Czy Lynx II wymaga recap?

Gdzieś mi się to obiło o uszy ostatnio.

67

(79 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Tak tylko napiszę jak by ktoś miał się pytać w tej sprawie, że mam VBXE połączone z RGB4All.

Obraz (po Composite!) na LCD żyleta.

68

(3 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Jednocześnie, kupię nowy cart Atari 10-in-1 Game Cartridge, z zestawu Atari 2600+ CONSOLE W/ 2 JOYSTICKS

https://atari.com/products/black-friday ... -joysticks

Z zestawu Atari Paddle:

https://atari.com/products/cx30-paddle- ... ler-bundle

Kupię sam cart. Nowy.

70

(33 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Ale o co chodzi?

71

(10 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Można zamknąć ogłoszenie, kupione CX80 od Pana.

72

(37 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Tony MG staje się darmowe (wersja Atari).

https://www.atariteca.net.pe/2024/12/to ... nible.html

73

(5 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

el_coppero napisał/a:

różne rzeczy mogą się zdarzyć z przesyłką a to jednak jest starszy sprzęt.

InPost ubezpiecza do 5000 z tego co pamiętam.

Ja mam maksymalnie wypasione Atari i ta kwota nie jest przekroczona (choć dużo już nie brakuje).

EDIT*

Poza tym wysyłałem moje retro kompy z Rzeszowa do Radomia inpostem.  Tych kursów było może pod 20.  Razy dwa.

I nic złego się nie stało.

74

(5 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

el_coppero napisał/a:

Witam, Poszukuję kogoś, kto podjąłby się montażu kilku rozszerzeń do Atari (vbxe, ultimate). Najchętniej z Wrocławia lub okolic.

Co za różnica jak jest paczkomat za każdym rogiem.

75

(6 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Jest DB9.  Oto dowód:

PunBB bbcode test