Przypomniałem sobie, że jest.
No i ściągnąłem gdzieśtam z google'i, plik badapple6-25-14.bin.
Niestety nie działa/piszczy i szumi, na Harmony.
Na Pouet tego nie ma.
Czy ktoś mógłby poratować? Dziękuję.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
atari.area forum » Posty przez DiskDoctor
Przypomniałem sobie, że jest.
No i ściągnąłem gdzieśtam z google'i, plik badapple6-25-14.bin.
Niestety nie działa/piszczy i szumi, na Harmony.
Na Pouet tego nie ma.
Czy ktoś mógłby poratować? Dziękuję.
Mam już obydwa - do zaorania wątek.
Chyba że się kupuje działkę to trzeba skądś dołożyć.
A Lynxa - zawsze można odkupić za jakiś czas.
Za 3x tyle :-)
Sprzedany panu z AtariAge.
A nie: "...@gmail.com"?
Nice one brother!
Ja też bym chciał.
Sprzedaję swój Atari Lynx II. W pełni sprawny, stan bdb-. W skład zestawu wchodzą:
- Atari Lynx II
- HDMI mod z krótkim kablem mini HDMI > HDMI (brak długiego kabla HDMI)
- GameDrive z kartą microSD 2 GB
- stojak na Lynx II (plexi)
Lynx jest bez pudełka, bez zasilacza. W momencie sprzedaży, pozostawię w środku baterie "paluszki" (używane).
Sprzedaję za cenę, za którą zakupiłem to wszystko. Po zsumowaniu, wynosi ona: 1975 zł (z wliczoną przesyłką InPost).
I nadal jest!
Mam już z Atari Paddle, więc szukam tylko z zestawu 2600+.
Kupię klawiaturkę CX-50 do A2600. Ładną i na chodzie.
Ja mam tylko krótkie pytanie, czy nadal Sophia 2 nie działa z VBXE?
Dzięki wielkie za info!
Ostatnio też wyczytałem, że ktoś wymienia (w Lynx I akurat dodatkowo): mosfet, diodę zenera i tranzystory (??).
Czy ktoś coś u siebie robił z Lynx (ze sprawnym Lynx), poza wymianą LCD oraz ew. HDMI mod?
Witam serdecznie. Czy Lynx II wymaga recap?
Gdzieś mi się to obiło o uszy ostatnio.
Tak tylko napiszę jak by ktoś miał się pytać w tej sprawie, że mam VBXE połączone z RGB4All.
Obraz (po Composite!) na LCD żyleta.
Jednocześnie, kupię nowy cart Atari 10-in-1 Game Cartridge, z zestawu Atari 2600+ CONSOLE W/ 2 JOYSTICKS
Ale o co chodzi?
Można zamknąć ogłoszenie, kupione CX80 od Pana.
Tony MG staje się darmowe (wersja Atari).
różne rzeczy mogą się zdarzyć z przesyłką a to jednak jest starszy sprzęt.
InPost ubezpiecza do 5000 z tego co pamiętam.
Ja mam maksymalnie wypasione Atari i ta kwota nie jest przekroczona (choć dużo już nie brakuje).
EDIT*
Poza tym wysyłałem moje retro kompy z Rzeszowa do Radomia inpostem. Tych kursów było może pod 20. Razy dwa.
I nic złego się nie stało.
Witam, Poszukuję kogoś, kto podjąłby się montażu kilku rozszerzeń do Atari (vbxe, ultimate). Najchętniej z Wrocławia lub okolic.
Co za różnica jak jest paczkomat za każdym rogiem.
Jest DB9. Oto dowód:

atari.area forum » Posty przez DiskDoctor
Wygenerowano w 0.021 sekund, wykonano 64 zapytań