Temat: Ostatnie drgniecia truposza, czy reinkarnacja.....

Pamietacie jeszcze plany Mega Trackera ? chodzi o tego playera co mial grac 32 razy na ramke.... jakos ostatnio poczulem potrzebe odkurzenia atari i wyjecia z szafy - powiedzcie, czy ma to sens, zeby wrocil do MT ?

2

Odp: Ostatnie drgniecia truposza, czy reinkarnacja.....

32 x VBL ? Toz to zakasuje SIDa i AY / YM razem wzietych ? Wyrobi sie z tym Atarka ?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Ostatnie drgniecia truposza, czy reinkarnacja.....

Oczywiscie ze te 32 razy na ramke to juz jest czasowo krytyczne, ale idea trackera obejmowala inne mnozniki rowniez: 16, 8, 4, 2, 1.

4

Odp: Ostatnie drgniecia truposza, czy reinkarnacja.....

Nie wiem jak inni, ale ja jestem za powstaniem takiego programiku. Moze to zmobilizuje co poniektorych do wykonywania jakichs prac na atarce ;-)
Problem w tym, ze programy ktore to umozliwiaja pojawiaja sie zdecydowanie za pozno - np. takie programy do prac w interlace'ie.

Co nie zmienia faktu, ze taki trackerek by sie przydal ;-)

--
Dhor/M.E.C.

5

Odp: Ostatnie drgniecia truposza, czy reinkarnacja.....

Tylko 32x na ramke? Eeee... Myslalem, ze bedzie jakas rewolucja.

A nie myslales, zeby zrobic Fouriera? (sterujesz nie tylko czestotliwoscia, ale tez faza dzwieku) Cos jak sample, tylko zamiast wrzucac pojedyncze probki, co kilka linijek zmieniasz amplitude i faze, ew. czestotliwosc.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

6

Odp: Ostatnie drgniecia truposza, czy reinkarnacja.....

Fox... ale juz istnieje cos takiego jak soft synth.... a co do mojej produkcji.... projekt ma juz kilka lat.. po prostu chce do niego wrocic
;>
zreszta sam o tym wiesz ;>

7

Odp: Ostatnie drgniecia truposza, czy reinkarnacja.....

Lepiej odkurz lutownice i wyczaruj kolejne zajeb.. rozszerzenie w postaci jakies dobrej karty muzycznej do Atarynki , a jak juz tak bardzo chcesz zrobić tego trackera to prosze !!!! uzyj design'u z flash pakera albo Personall Copy (Fox rządzi !!  :D  :D ) bo to co jest w mega playerze ......

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

8

Odp: Ostatnie drgniecia truposza, czy reinkarnacja.....

lutownicy nie chce mi sie odkurzac.... nie chce mi sie bawic w elektronike - to po pierwsze....

widzisz.... dla mnie o programie nie swiadczy jego wyglad, lecz mozliwosci i funkcjonalnosc..... przyklad programy TIGHTow - ladne, bajeranckie, a wkurzalo mnie, ze nawet podkatalogow nie obslugiwaly - a rozwiazanie recznego wpisywania sciezki wywolywalo u mnie brak cierpliwosci, co w rezultacie zakonczylo sie na tym, ze tych programow nie uzywam...

akurat design jest ta czescia, na ktora najmniej zwracam uwage - moze to blad... ale tworzenie softu na atari to nie jest tworzenie komercyjne jak np. tworzenie windowsa - bajery, szmery, zeby tepy uzytkownik kupil to, bo ladnie wyglada, a ze system jest chalowaty, niestabilny to juz nieistotne, bo taki uzytkownik nawet nie zna tego pojecia.

a co do designu mega playera - nie podoba sie, zrob lepiej i pokaz ze mozna - to jest freeware, wiec nie obawiaj sie, ze wytocze ci proces o plagiat ;>>>

9

Odp: Ostatnie drgniecia truposza, czy reinkarnacja.....

macgyver napisał/a:

lutownicy nie chce mi sie odkurzac.... nie chce mi sie bawic w elektronike - to po pierwsze....

widzisz.... dla mnie o programie nie swiadczy jego wyglad, lecz mozliwosci i funkcjonalnosc.....

macgyver kurde znamy się już kupe lat i znasz mnie dobrze, nigdy nie krytykowałem Twoich programów pod kontem ich funkcjonalości gdyż niemają sobie równych (np. megaplayer - na dzień dzisiejszy, a nie wierzę aby się coś zmieniło >>>>  nie ma lepszego playera :!:  :!:  ..)
Tylko tak jak już chyba mówiłem ci na party szkoda że ma słabą szatę graficzną - choć teraz można było by to poprawić, bo ta garstka ludzi która została na naszej scenie ma już Atarynki dopasione do granic możliwości .... więc program spokojnie może korzystać z dodatkowego Ramu (choć to już czyni chyba ostatnia dostępna wersja )

a o wytoczenie procesu się nie boje ty mała żmijo !!

Greetzzz  !

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

10

Odp: Ostatnie drgniecia truposza, czy reinkarnacja.....

spoko :>

a propos - wszystkie dotychczasowe wersje mp dzialaly na atarynach z ramem 64kB - widze ze kolega nawet DOC-a nie raczyl przeczytac ;>

moze i dawno zabralbym sie za dodatkowa pamiec w uzytkach, gdyby istniala jakas standaryzacja co do jej uzywania - owszem, mozna na chama, ale wtedy to niszczy jakies RAM-dyski itp... mozna tez recznie ustawiac, ale to niekiedy jest chore.... najfajniej, gdyby to system podawal nam ilosc wolnych bankow i ich kombinacje.

11

Odp: Ostatnie drgniecia truposza, czy reinkarnacja.....

spoko :>

a propos - wszystkie dotychczasowe wersje mp dzialaly na atarynach z ramem 64kB - widze ze kolega nawet DOC-a nie raczyl przeczytac ;>

Oczywiście że nie czytałem !!!! bo i po co, program jest tak intuicyjny, że nie było takiej potrzeby - a napisałem wyraźnie że chyba używa co nie znaczy że tak ;))

moze i dawno zabralbym sie za dodatkowa pamiec w uzytkach, gdyby istniala jakas standaryzacja co do jej uzywania - owszem, mozna na chama, ale wtedy to niszczy jakies RAM-dyski itp .

To fakt troche tych standardów nam się porobiło - ale możesz zrobić tak mówisz - ręczny wybór banków (przypomina mi się od razu Twoje chyba ostatnie demko, gdzie bardzi fajnie było to rozwiązane !!!)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

12

Odp: Ostatnie drgniecia truposza, czy reinkarnacja.....

Ja dodam ze swojej strony, ze posiadam (albo posiadalem) bardzo dobry programik autorstwa Sebana/Slight ktory sam nam wykrywal jaki mamy uklad bankow w naszym ataraku. Jak bym dobrze poszukal to moze i bym znalazl  :P

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: Ostatnie drgniecia truposza, czy reinkarnacja.....

dely, tu nie o to chodzi - napisanie procki do wykrywania bankow to 2 minuty roboty - tu chodzi o to, zeby nie nalezalo to do obowiazkow kodera, tylko, zeby system mial jednolita procedure (np. w stylu jakiegos CIO) do ktorej wysylalo by sie parametr ile bankow nam trzeba, a ta podawalaby jakie kombinacje to sa wolne banki, zeby nie zapaskudzic bankow zajetych przez ramdysk, rezydenty (?) itp... ale to musialoby juz byc w samym dosie lub w prockach z OS - cos w stylu rezerwowania pamieci - oczywiscie chodzi tutaj tylko o uzytki, ktorych zadaniem jest wspolpraca z systemem - w wypadku demek taka wolna amerykanka jeszcze przejdzie.

14

Odp: Ostatnie drgniecia truposza, czy reinkarnacja.....

zajebiste fotki ^^; :) :) :P :D :O

15

Odp: Ostatnie drgniecia truposza, czy reinkarnacja.....

MCgajver zrobienie tej procki to 4 minuty, bo 2 minuty to bootowanie systemuodpalenie dosa i qa z mojej xf ;P.

16

Odp: Ostatnie drgniecia truposza, czy reinkarnacja.....

MCgajver zrobienie tej procki to 4 minuty, bo 2 minuty to bootowanie systemuodpalenie dosa i qa z mojej xf ;P.

No to w takim razie ile czasu zajmie wam zakodowanie ładnego 16KB intra, oraz dema na Lato Ludzików ;)), bo Fox już ogłosił że wystawia Demo !!!!

ps. Solo podeślij mi jak możesz wszystkie swoje muzaki na maila !!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

17

Odp: Ostatnie drgniecia truposza, czy reinkarnacja.....

powiedzmy ze 2 razy mniej czasu niz zabralo to Foxowi ;-P. A ogolnie to heh jak bedzie free time to bedzie :P. eh ah oh cos sie wymysli ^^. tylko nie chce jak zwykle przyjechac na party i 75% czasu spedzic przy qa :P

18

Odp: Ostatnie drgniecia truposza, czy reinkarnacja.....

zawsze możesz coś stworzyć w domu, nikt ci nie kaze siedziec przy QA na party... oczywiste jest ze podczas zlotu lepiej wypić browca z przyjaciółmi  :)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

19

Odp: Ostatnie drgniecia truposza, czy reinkarnacja.....

Tudziez z kolegami cos wyczyniac na rzadku krzesel - nie pigula ? ;>

*evil grin*

;>

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź