1

Temat: Super Charger - być może sprzedam

Kłopocików finansowych ciąg dalszy, więc powoli przymierzam się do dalszych wyprzedaży. Ponieważ mam dwie sztuki - być może jedną będę sprzedawał (nie zastanawiałem się nad ceną jeszcze, jak najwięcej) - ale bez kabla ACSI (mam jeden) i bez zasilacza. Muszę jeszcze przetestować z ST, a to mam teraz utrudnione.
Co zacz to jest? http://atariki.krap.pl/index.php/Super_Charger - takie oto cudo. O ile pamiętam, mam bez koprocesora.
Czemu daję tutaj? Ano, badam rynek. Wolałbym odsprzedać komuś z Atari, niż puścić byle komu na alledrogo. A jak wyjdzie - okaże się pewnie niedługo...

Sikor umarł...

2

Odp: Super Charger - być może sprzedam

Biore. Znaczy się zaczekam na cenę, bo nie wiem jaka będzie... Ale zgłaszam chęć kupna :-)

3

Odp: Super Charger - być może sprzedam

Idzie do Marka ;) Na osłodę kilka zdjęć z działania - btw nigdy na żadnym PeCe nie miałem tak zajebistej czcionki jak pod Super Chargerem odpalonym w ST High ;)

Post's attachments

Zdjęcie0300.jpg 204.22 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Zdjęcie0301.jpg 205.42 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Zdjęcie0302.jpg 208.15 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Zdjęcie0303.jpg 204.96 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Zdjęcie0304.jpg 235.56 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Zdjęcie0305.jpg 202.87 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Sikor umarł...

4

Odp: Super Charger - być może sprzedam

A to juz byla jakas licytacja?

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: Super Charger - być może sprzedam

Nie, ale jako jedyny wyraził zainteresowanie.

Sikor umarł...

6

Odp: Super Charger - być może sprzedam

Sikor jaja sobie robisz ;-)
Albo ja nie umiem czytać.....

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: Super Charger - być może sprzedam

Nie, nie robię. Po prostu mając jedną odpowiedź w wątku założyłem, że więcej chętnych brak. Jak widzę - myliłem się, ale trudno, poszło. Jak sprzedawałem inne rzeczy też zainteresowanie było mizerne, ale następnym razem postaram się nie robić zamieszania i będzie bądź w dziale kupię-sprzedam-zamienię, bądź w bałaganie. Po prostu bieda na dzień dzisiejszy ściska i tyle...

Sikor umarł...