151

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

To niestety jest nas coraz więcej :(

152

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

To ja dla powiewu optymizmu dopisze, ze moje szanse na przyjazd wzrosly do 90% :)

ps. Pinokio, to przyjedz w piatek po robocie :) Chyba nie pracujesz w weekend :)

Ostatnio edytowany przez syscall (2014-07-17 10:59:09)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

153

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Będę i ja, choć pewnie będę obserwował przez okno (brak póki co $$ na wstęp), ale jakoś dam radę. O ile w przeciągu tygodnia nie zdarzy się coś nieoczekiwanego.

Sikor umarł...

154

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Przywiozę piwo. Niskich lotów (wysokich procentów), z terminem do któregoś tam sierpnia (czyli trzeba wypić na party). Ale ze 200-300 puszek. Będzie za friko dla partyzantów :-)

155

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

I MarekP powinien mieć status Vip i wejściówę za darmo!!!

156

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

@AS: Bez orderów proszę...

157

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Tylko 30 osób się wybiera czy zapomnieliście się dopisać?
http://www.atari.org.pl/party14/

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

158

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

34 ;)

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

159

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Moze dlatego ze Liroy nie promuje ;)

Ostatnio edytowany przez syscall (2014-07-18 23:32:55)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

160

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Niestety, miałem nadzieję że poznam Was (wielu) osobiście, wszystko było zaplanowane, ba nawet samochód zatankowany (1000km na baku, a wiec by wystarczyła). Niestety zerwałem scięgno Achillesa i kupa z wyjazdu.

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

161

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

@RysiuM, mam prośbę - możesz mi zarezerwować materac w sleeping roomie, w rogu, koło okna, naprzeciwko drzwi? Nie stać mnie na pokój, a trzeba gdzieś przekimać?

Sikor umarł...

162

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

I ja, i ja! Takze prosze o rezerwacje materaca!

163

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

I jak z tym materacem?
Btw - będę w piątek późnym wieczorem z ekipą: Sylwia z Mikerem, TDC oraz Grzybson :P
===================
Mam cichą nadzieję, że na jakieś wieczorne piwko się załapię...??

Ostatnio edytowany przez Sikor (2014-07-22 19:59:19)

Sikor umarł...

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

mam  2 ,narazie.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

165

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Ja przyjadę z synem i żoną w sobotę po południu. Mam nadzieję za party atarowe są równie udane i wesołe jak nasze amigowe )-;

Blissful user Amiga 1200 060 Desktop, Amiga Sam440ep Flex, Atari 130XE, Atari Falcon 030, Acorn Archimedes A3020, C64C, Apple PowerBook G3 500 Pismo, iBook G3 Clamshel, iBook G4, MacBook and more ... more ... powerbook classic
------------------
www.club4a.pl | www.chal.pl

166

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Ta, do dzis pamietamy pewnego Azarro :) On nas pewnie tez :))))

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

167

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Jestem już i widzę że nie tylko ja ale nikogo nie widać.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

168

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Nasza grupka będzie jutro między 15 a 16. Ja jeszcze dziś mykam na nockę do roboty, szybkie spanie i koło 13 wyjazd. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

169

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Jest sprawa - ważna.
Miałem wziąć projektor na party, ale z pośpiechu zapomniałem go zabrać, oczywiście zorientowawszy się dipiero na miejscu.
Przyjeżdża ktoś jutro i będzie w stanie coś zorganizować?

grzybson/SSG^NG

170

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

spoko grzybson wezmę projektor, będę jak wymoczycie się w baseniku

171

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Wróciłem niedawno do domu, graty rozpakowane i tylko trudno uwierzyć, że już po party...
Ogromne dzięki Ryśku za kolejny zlot, dzięki także Wam za świetnie spędzony czas, Współatarowce! :)

172

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

crosspost z AOL

Serdeczne podziękowania dla Rysia i w ogóle wszystkich partyzantów za niesamowitą atmosferę.
Było przednio!

Gł-zy 2k14

PS: AS. Wymówka, że zepsuła Ci się bryka jest poniżej poziomu :P

Ostatnio edytowany przez calypso2k (2014-07-27 17:41:23)

173

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Pigwa zaprasza w swoje podwoje... :) Chętnie przyjmę dowolną ilość fotek i filmów. :P

Party cudownie leniwe i z przyjemnym chłodkiem. Dzięki, Rysiu! Pozdrowienia dla wszystkich uczestników ode mnie i od Yagi. :)

Ostatnio edytowany przez voy (2014-07-27 18:31:34)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

174

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Szacun dla Rysia i dzieki dla wspolpartyzantow :)
Do nastepnego

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

175

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Rysiu: dzieki wielkie za coroczna , swietna zabawe.
Bylo dosko!1