1

Temat: Poszukuję górnej obudowy od Falcona

Nie napiszę że kupię, bo kupię. Mam niesmak po moim party - poszukuję górnej części obudowy do Falcona (w wersji Atari), w stanie idealnym. Niestety, osoba która uszkodziła falcona Yerzowi nie ma dość odwagi, aby się przyznać. Z wstępnych rozliczeń wynika, że coś mi z party zostanie (choć niewiele), może starczy. Jak nie - to gdzieś pożyczę. Proszę wpisywać ewentualne oferty sprzedaży poniżej. Mam nadzieję, że reszta osób, która się dokładała do wejścia - nie weźmie mi tego za złe. Niestety nigdzie indziej nie znalazłem.

Sikor umarł...

2

Odp: Poszukuję górnej obudowy od Falcona

Pieniądz to nie problem, na pewno wielu chętnie się zrzuci, dostępność może być problemem :( Kształt niby taki sam jak ST  ale kolor inny.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

3

Odp: Poszukuję górnej obudowy od Falcona

W tym problem.

Sikor umarł...

4

Odp: Poszukuję górnej obudowy od Falcona

Ja sie dorzuce finansowo jesli sie znajdzie sztuka.

5

Odp: Poszukuję górnej obudowy od Falcona

Ja również chętnie wezmę udział w tej szlachetnej paczce.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Poszukuję górnej obudowy od Falcona

I ja.

7

Odp: Poszukuję górnej obudowy od Falcona

A ja sie zapytam jakie sa uszkodzenia??? Bo chetnie ogarne to tak zeby bylo dobrze i zeby Yerzerrro spal spokojnie :D

8

Odp: Poszukuję górnej obudowy od Falcona

Dwa żeberka spaprane, duża rysa przy naklejce Atari i ta dość mocno naruszona - tak, jakby ktoś chciał ją wyrezać jakimś ostrym narzędziem... :(

Sikor umarł...

9

Odp: Poszukuję górnej obudowy od Falcona

no to panie , moge ogarnac :D proste tematy i smiechowe urazy :D
Sa gdzies te polamane czesci ? czy zaginely ?
Puzzle project to by challange ale to to zarcik ---> https://vimeo.com/70839716
Yerzu , co ty na to ? bedzie pan zadowolny ?

10

Odp: Poszukuję górnej obudowy od Falcona

Połamane nie są, ale... Zeskrobane. Yerz cyba już w Japonii siedzi, ale można mu PW wysłać lub maila - będzie za około miesiąc.

Sikor umarł...

11

Odp: Poszukuję górnej obudowy od Falcona

Też wezmę udział!

12

Odp: Poszukuję górnej obudowy od Falcona

napisze krotko...


mam gorna obudowe FLAKA - dam ja Yerzowi..

prosze tylko o pomoc o pomoc w znalezieniu gornej obudowy do 1040ste, z ktorym teaz ja uzywam...

Ostatnio edytowany przez lotharek (2014-09-20 18:31:23)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

13

Odp: Poszukuję górnej obudowy od Falcona

@lotharku - wyślę ci górną obudowę, a ty zwrócisz mi tylko za przesyłkę paypalem. Rachunek za wysłanie pocztą wyślę ci na maila i jak otrzymasz obudowę to przelejesz. Czy odpowiada ci to? Myślę że Yerzu i ty będziecie szczęśliwi. Górna część jest od STE 520.

Ostatnio edytowany przez MrKaczorsky (2014-09-20 18:52:20)

Atari 130XE, LDW Super 2000, Atari410.

14

Odp: Poszukuję górnej obudowy od Falcona

Czy floppa też ci dorzucić, bo jak używałeś falconowskiej góry to stację miałeś może inną, taką od pc. A ta pasuje do tej góry, ma ten wcisk skośny w stylu atari:

Ostatnio edytowany przez MrKaczorsky (2014-09-20 19:08:40)

Post's attachments

DSC03455.JPG 113.98 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

DSC03456.JPG 119.39 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

DSC03457.JPG 117.39 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Atari 130XE, LDW Super 2000, Atari410.

15

Odp: Poszukuję górnej obudowy od Falcona

Jarek, dzieki za propozycje, ale do mojej STe wolalbym cos mniej zoltego...

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

16

Odp: Poszukuję górnej obudowy od Falcona

Spoko. A tak poza tym tematem, myślałem kiedyś czemu nie produkowali z czarnego plastiku, bo fajnie by atarynka wyglądała. Szkoda że nikt nie przejął tej formy w Tajwanie i nie trzaska odlewów w różnych kolorach. Pamiętam jak Amiga 500 kiedyś taka kolorowa wersja wyszła na rynek, tyle że to były nadruki na obudowie.

Ostatnio edytowany przez MrKaczorsky (2014-09-27 09:53:33)

Atari 130XE, LDW Super 2000, Atari410.