Temat: uwaga na oszusta

bla bla bla

Ostatnio edytowany przez garynerwus (2014-10-17 15:08:38)

Bucik Na Trola

2

Odp: uwaga na oszusta

bla bla bla

Ostatnio edytowany przez garynerwus (2014-10-17 15:09:04)

Bucik Na Trola

3

Odp: uwaga na oszusta

Co za obywatelska postawa ! :D

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

4

Odp: uwaga na oszusta

bla bla bla

Ostatnio edytowany przez garynerwus (2014-10-17 15:11:28)

Bucik Na Trola

5

Odp: uwaga na oszusta

bla bla bla

Ostatnio edytowany przez garynerwus (2014-10-17 15:09:22)

Bucik Na Trola

6

Odp: uwaga na oszusta

Mam do zaoferowania dwie stare Commodory plus/4

facepalm.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

7

Odp: uwaga na oszusta

bla bla bla

Ostatnio edytowany przez garynerwus (2014-10-17 15:09:38)

Bucik Na Trola

8

Odp: uwaga na oszusta

garynerwus napisał/a:

to0 ty czy o cochodzi bo nie rozumiem grypsu

PunBB bbcode test

ps. jakoś tak ostatnio łatwo w Polandzie wskazuje się tych których "trzeba" napiętnować...

gep/lamers^dial

9

Odp: uwaga na oszusta

bla bla bla

Ostatnio edytowany przez garynerwus (2014-10-17 15:09:52)

Bucik Na Trola

10

Odp: uwaga na oszusta

garynerwus napisał/a:

no słuchaj u tego samego gościa dwa razy kupiłem tą samą konsole ,a żądnej nie  miałem w ręce no to nie wiem czy tak łatwo mi to przyszło,no chyba że to ty byłeś ty ,a byłeś to ty?????? bo przekrętów błogosławisz więc nie rozumiem twojej postawy

http://www.glol.pl/pictures/23/picture_2315.gif

Chłopie, przeczytaj co napisałeś, bo mimo iż "wyedytowane" to razi w oczy. Mocno. Nie, to nie Gepard ani nie ja sprzedaję dwie Commodory. Amstradory i Spectrumory też nie.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2014-10-17 12:52:03)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

11

Odp: uwaga na oszusta

bla bla bla

Ostatnio edytowany przez garynerwus (2014-10-17 15:10:14)

Bucik Na Trola

12

Odp: uwaga na oszusta

A zgłaszałeś do allegro że koleś ma kilka kont i korzysta z tego samego ip?
Oni szybko blokują konta..

13

Odp: uwaga na oszusta

garynerwus:  nie błogosławię to raz a dwa to nie byłem ja - tylko tak po lekturze internetów w ostatnim czasie naszła mnie taka myśl - bo w owych internetach każdy jest MachoMan Randy Savage..

idealnie to spuentowano w ostatnim odcinku Supernatural (oczywiście dodając troche w polskich realiach),
Mówi Crowley o późnym średniowieczu jako król demonów, narzekając na obecne czasy, cytuje:

"Za moich czasów szanowaliśmy starszych. Co prawda wtedy każdy po trzydziestce był wapniakiem. Teraz 40-latkowie nadal mieszkają z mamusią, kłamiąc na Sympatia.pl i pykając fotki żarcia.."

Jeśli nie widzisz związku to pomyśl o tym wielopłaszczyznowo.


AS: autor tego wątku też ma kilka kont na allegro i cóź z tego? :P

Ostatnio edytowany przez gepard (2014-10-17 12:59:03)

gep/lamers^dial

14

Odp: uwaga na oszusta

bla bla bla

Ostatnio edytowany przez garynerwus (2014-10-17 15:10:35)

Bucik Na Trola

15

Odp: uwaga na oszusta

teraz to szybko sprawe załatwiają.
rok temu gość mnie przekęcił na 2 tyś. po 1 godzinie miał zablokowane konto a po roku już jest po sprawie karnej sądowej  i ma w ramach zadość uczynienia oddać mi kase ( oprócz wyroku) .

Wystarczyło że poszedłem na policje.. Teraz organy ścigania mają już  o wiele lepsze narzędzia  niż np 5 lat temu ...

Ostatnio edytowany przez pablozp (2014-10-17 14:40:50)

.

16

Odp: uwaga na oszusta

garynerwus długo wstrzymywałem się z dosadnym skomentowaniem ciebie, ale twoja hipokryzja osiągnęła szczyty Himalajów.
Napominasz i piętnujesz jakiegoś gościa z którym ci nie po drodze i nie ważne czy cie oskubał czy klepnął w tyłek twoja panne...

Na aukcji: http://allegro.pl/commodore-16-mega-zes … 31539.html  sprzedajesz kompa z uwalonym Tedem lub procem i WIEM że doskonale zdajesz sobie z tego sprawę, bo to objawy szeroko opisywane w necie, z zasilaczem który narobił tego bałaganu bo dał więcej niż piątaka na wyjściu.

Kreujesz sie na szeryfa internetów a sam masz kilka kont z których sprzedajesz, ale SZCZYTEM HIPOKRYZJI I BURACTWA JEST PODBIJANIE NA WŁASNYCH AUKCJACH z innego konta - jak na tej właśnie aukcji - i robiłeś to już nie raz - wystarczy poklikać na historie transakcji u ciebie i widać jak w c*** grasz. Może skończ z tą błazenadą, bo to żałosne i c***... I ty piszesz o braku uczciwości u innych a sam walisz w c*** na allegro na każdym kroku.

gep/lamers^dial

17

Odp: uwaga na oszusta

bla bla bla

Ostatnio edytowany przez garynerwus (2014-10-17 15:10:52)

Bucik Na Trola

18

Odp: uwaga na oszusta

po prosze o bana na pół roku i tak częściej nie zaglądam

Bucik Na Trola

19

Odp: uwaga na oszusta

gepard napisał/a:

garynerwus długo wstrzymywałem się z dosadnym skomentowaniem ciebie, ale twoja hipokryzja osiągnęła szczyty Himalajów.
Napominasz i piętnujesz jakiegoś gościa z którym ci nie po drodze i nie ważne czy cie oskubał czy klepnął w tyłek twoja panne...

Na aukcji: http://allegro.pl/commodore-16-mega-zes … 31539.html  sprzedajesz kompa z uwalonym Tedem lub procem i WIEM że doskonale zdajesz sobie z tego sprawę, bo to objawy szeroko opisywane w necie, z zasilaczem który narobił tego bałaganu bo dał więcej niż piątaka na wyjściu.

Kreujesz sie na szeryfa internetów a sam masz kilka kont z których sprzedajesz, ale SZCZYTEM HIPOKRYZJI I BURACTWA JEST PODBIJANIE NA WŁASNYCH AUKCJACH z innego konta - jak na tej właśnie aukcji - i robiłeś to już nie raz - wystarczy poklikać na historie transakcji u ciebie i widać jak w c*** grasz. Może skończ z tą błazenadą, bo to żałosne i c***... I ty piszesz o braku uczciwości u innych a sam walisz w c*** na allegro na każdym kroku.



no to chyba słabo wale w huja skoro na jednym koncie 1700 transakcji na nowym 140 i nie mam żadnego negatywa

aha popatrzyłem na zasilacz na commodorke i zasilanie jest 9V więc nie mądrzyj się

"ale twoja hipokryzja osiągnęła szczyty Himalajów" temat raczej empatyczny ,a hipokryzje sam wznieciłeś

Ostatnio edytowany przez garynerwus (2014-10-17 15:41:37)

Bucik Na Trola

20

Odp: uwaga na oszusta

to teraz ja :D

http://37.media.tumblr.com/tumblr_krtcby7itY1qza50no1_400.jpg

21

Odp: uwaga na oszusta

To kto jest ten oszust bo 'bla bla' to chyba jakas choroba psychiczna?

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

22

Odp: uwaga na oszusta

Hmm, co tu zagladam to dziwniej ?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

23

Odp: uwaga na oszusta

Sorry taki mamy klimat....!
Zaxońcu zaglądaj częściej!

I kiedy robisz sztaba w paryżewie?

24

Odp: uwaga na oszusta

Proszę o wyjaśnienie, co było w wyczyszczonych postach. To, że dział nazywa się "Bałagan" nie oznacza, że to śmietnik.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

25

Odp: uwaga na oszusta

Proszę o wyjaśnienie, co było w wyczyszczonych postach. To, że dział nazywa się "Bałagan" nie oznacza, że to śmietnik.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.