26

Odp: W lipcu pojadę na...

Co do smrodu masz rację, ale łatwiej wytrzymać na większej powierzchni niż na małej, zamkniętej sali (małej w stosunku do ilości osób, of coz).
Co do zlotów - nawt nie wiesz, jak możesz się mylić. Jak Eijk i Vasco zrezygnowali to o mało nie byłoby żadnego. Grzybsonowi - o ile wiem już się nie chce, a s0nar mocno rozważał organizację. Więc - abyś się nie obudził z ręką w nocniku.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2014-12-27 18:13:48)

Sikor umarł...

27

Odp: W lipcu pojadę na...

Panowie, po raz kolejny napiszę to, co pisałem wielokrotnie: po co toczycie wojny o bzdury? Doprowadza to do sytuacji o których ktoś wyżej wspomniał - nie jadę na to czy tamto party bo nie lubię tego czy tamtego osobnika. To jest tak naprawdę rozwalanie sceny, a nie terminy party. Powinniśmy się trzymać razem, nieporozumienia wyjaśniać między sobą, a nie piorąc brudy na forum. Powinniśmy wyciągać rękę na zgodę, a nie drzeć koty. Każde z party ma jakieś swoje plusy i minusy. Kwestia gustu i oczekiwań, jak się na dane party spojrzy. Każda osoba organizująca tego typu imprezy zasługuje na pochwałę i szacunek - czy to będzie Grey, s0nar, Grzybson, Rysiek czy Sikor. Naprawdę błagam Was - zakopcie już te topory wojenne. A wtedy frekwencja na każdym z party będzie większa.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

28

Odp: W lipcu pojadę na...

Duddie, dobrze gadasz:)
Ale jak widzę taką ankietę z pierwszym postem (jak była przed modyfikacją), to mnie trafia.
Więc teraz to sobie troluje Sikorka, bo wiem, że on lubi jak się pod jego postami pisze:)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

29

Odp: W lipcu pojadę na...

Maly_swd napisał/a:

Ale jak widzę taką ankietę z pierwszym postem (jak była przed modyfikacją), to mnie trafia.

Jak byś troliku drobny doczytał - poprawiłem multiplatformowość SV (z wcześniejszego kontekstu to nie wynikało), sama ankieta jest nietknięta i jest dokładnie w takiej postaci, w jakiej była. Ale widać imć pan Mały ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem - niestety, jest to duża przypadłość dopadająca coraz większy krąg narodu, głównie młodych ludzi (choć mały się już raczej do nich nie zalicza, przynajmniej pod względem wiekowym - ma raczej, jak i ja, wiek średni). Poza tym - jak poprawiałem opis (tuż po moim wpisie) - jeszcze nie było żadnej odpowiedzi na pytanie z ankiety z wyjątkiem mojej własnej, więc drobny troliku nie pierd..l farmazonów.

Sikor umarł...

30

Odp: W lipcu pojadę na...

Maly_swd, co masz do cip? Co do dwóch parties do wyboru w jednym miesiącu, to może i lepiej. Lipiec: Głuchołazy i SV, wrzesień: Wap-niak i Pixel Heaven (obie w Warszawie). Jeśli komuś jakaś impreza z jakichś względów nie odpowiadała, to ma teraz alternatywę.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

Odp: W lipcu pojadę na...

Sikor, a kogo obchodzi gdzie ty w lipcu pojedziesz?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

32

Odp: W lipcu pojadę na...

@Adam: nieważne. Ale mnie ciekawi, ile osób (hipotetycznie) mogę spotkać na Głuchołazach. ty i tak nie dotrzesz, bo "pólnocy wszędzie za daleko".

Sikor umarł...

Odp: W lipcu pojadę na...

Nie, północy nie jest wszędzie za daleko, po prostu pić piwo, pooglądać dema ze znajomymi czy pohasać w plenerze, to ja mogę u siebie, perspektywa jazdy po to 600km nie jest specjalnie zachęcająca.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

34

Odp: W lipcu pojadę na...

A może powinna. Ale to Twoja sprawa i nic mi do tego.

Sikor umarł...

35

Odp: W lipcu pojadę na...

Sikor napisał/a:

... czy multiplatformowe, rozj..ce w tym terminie scenę atari SV?

Sikor: ten fragment tekstu moim zdaniem jest mocnym przegięciem ! szczególnie z określeniem "rozj..ce" - to jest mega negatywne i pisząc to wiedziałeś że będziesz mógł z kimś "pogadać" sobie na ten temat... 

nie kumam o co Ci chodzi. Jak wiele osób - nie widzę problemu z terminami, zloty są w rożnych, odległych rejonach kraju i przez to każdy wybierze gdzie dotrze i będzie na pewno zadowolony. Nie słyszałem jeszcze o zlocie gdzie komuś całkowicie się nie podobał (no wyjątek to chyba QuaST w Elblągu).

Miałem się nie odzywać ale jak widzę takie bzdury co wypisujesz to się dziwię co w Ciebie wstąpiło... i pytam się - co Ci się stało?

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

36

Odp: W lipcu pojadę na...

Po prostu wyrażam swoje zdanie. tym bardziej, że temat był już wałkowany x lat temu. Znalazłem: w roku 20111: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=8351
Jak do tej pory SV bywało w zimowych porach. Ale nie, Grey wie lepiej. Grey skasuje wszystkie inne party w Polsce. Nie chcę być czarnowidzem, ale tak to wygląda :/

Sikor umarł...

37

Odp: W lipcu pojadę na...

No ja je%^e... bo inaczej tego wątku się opisać nie da. Ludzie, czytaj Grey się starają, poświęcają czas swój, rodziny, kolegów :P, żeby zrobić PARTY.
Piszę PARTY, a nie nasiadówę ze znajomymi przy "pywku". Ja lubie SV właśnie za dawny czar, pełen nowych dem, grafik, muzyk. Potwierdzenia, że MÓJ komputer potrafi naprawdę wiele. SV potrafi na tyle mnie pobudzić, że znajduje czas, żeby zrobić jakąś w miarę ładną stronę, załatwić hostingi i cosia przygotować na kompo. Nie chce włazić Greyowi paluchem w odbyta /z paznokciem, bo bez może lubi:P/ ale dzięki niemu coś mi się chce. Ma chłopak zaangażowanie. To dzięki niemu robie strony, plakaty na SV, grafiki do ST-Computera, chce mi się wracać do Atari.
A Sikor??? Twoje "pARTY" to ja robię w biurze co 3 miesiące. Pijemy, wspominamy "ja kto drzewiej było zajebiście" ale z tego nic nie wynika. Co najwyżej kac na drugi dzień, albo nalot żony na biuro w poszukiwaniu męża. Hi ExiterEl - comodorowcu TY :P
Tak więc Greyu!!! Rób zlota i nie patrz na te małe, zawistne glizdy typu, "chłop, żywemu nie przepuści".
Chcę zlotów z produkcjami, muzykami i całą otoczką Dobrych Produkcji. **j... może być nawet "otoczka" z niedomytego scenowca...
To jest PARTY z muzyką na maxa, toną kontentu i takim Atari jaki mi się zapamiętał sprzed lat.
SIKOR - goń się do swojego bajora z tymi sondami!!!

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

38

Odp: W lipcu pojadę na...

@Hospes: p*.* się, nie byłeś na moim party, więc ni wacława nie wiesz, jak wygląda. Prawda jest taka, że Grey po raz kolejny wpi* się z terminem Ryśkowi. I pewnie po raz kolejny robi ostatnie SV. Co do produkcji - może ich nie ma za wiele na Głuchołazach, ale są. Lepsze lub gorsze, ale zawsze. Ale cóż - Półónocy jest za daleko, więc jest do dupy.
Powtórzę się: nie chcę być złym prorokiem, ale przypuszczam rychły koniec innych party. A jak Grey się wypnie - zostaniemy (Atarowcy) w czarnej dupie. Ale może o to Wam chodzi?

Sikor umarł...

39

Odp: W lipcu pojadę na...

Sikor napisał/a:

Po prostu wyrażam swoje zdanie.

ok, wyraziłeś już parokrotnie, znam Twoje zdanie. Zakończ więc już proszę swoje ciągłe przypominanie o nim.

W Głuchołazach byłem i było zajebiście... ale potwierdzam co pisze Hospes - to co się dzieje na SV to jest mega produktywne i stymulujące na następnych parę miesięcy, nie mówiąc o tym że jest na co nowego popatrzeć, posłuchać w domu (w tej chwili na moim STe leci music disk Ultrasyda z ostatniego party ! )

A co do Głuchołazów to przecież Rysiu nie narzeka na frekwencję a naprawdę party jest chyba w najdalszym możliwym miejscu Polski. Fakt południowi sąsiedzi mają blisko dzięki temu :) a po piwo blisko na granicę :). Ludziom którzy mają kilkaset km do Głuchołaz tylko z powodu tej odległości robi się problem (w piątek kończysz pracę i po 600 km jazdy samochodem jesteś padnięty przez sobotę a w niedzielę już powrót.. Głuchołazy nie mają połączenia PKP dogodnego..niestety więc trzeba wozem jechać)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

40

Odp: W lipcu pojadę na...

Sikor: a niech se robi i nawet loda, albo ostatnie party. Na jednym SV jest więcej softu, frajdy i czego tam sobie wymarzysz, niż na garage-party. Jeżdzę na PARTY a nie na "zlot miłośników kiełbachy przy piwie". Piwo i kiełbachę mam na Sztabach, a letni termin Party SV dużo lepiej pasuje większości ludków zza granicy. Czyli nie ma o czym gadać. Grey robi Party na Ciepłe Wakacje i tego się terminu Trzymamy!!!

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

41

Odp: W lipcu pojadę na...

piter napisał/a:

Głuchołazy nie mają połączenia PKP dogodnego..niestety więc trzeba wozem jechać)

Nysa lub Opole, stamtąd busiki. inna opcja - z Opola czeskim pociągiem jadącym bodajże do Jesenika (ze stacji jest z 4-5 kilosów, ale można pójść po torach - wtedy się znacznie skraca drogę).

Sikor umarł...

42

Odp: W lipcu pojadę na...

:)

43

Odp: W lipcu pojadę na...

Hospes napisał/a:

Grey robi Party na Ciepłe Wakacje i tego się terminu Trzymamy!!!

Ja się tam trzymam Głuchołaz, wolę miłe spotkanie przy Atarce niż komerchę. A prace się zawsze znajdą. Lepsze, gorsze, ale się znajdą. Niech dalej zabija inne zloty.

Sikor umarł...

44

Odp: W lipcu pojadę na...

Sikor napisał/a:
piter napisał/a:

Głuchołazy nie mają połączenia PKP dogodnego..niestety więc trzeba wozem jechać)

Nysa lub Opole, stamtąd busiki. inna opcja - z Opola czeskim pociągiem jadącym bodajże do Jesenika (ze stacji jest z 4-5 kilosów, ale można pójść po torach - wtedy się znacznie skraca drogę).

sprawdziłem na szybko:

Gdynia - Opole: 9 - 10 h (z przesiadką - innej opcji nie ma)

Opole - Głuchołazy: 2 - 3 h busem

to jest dogodne połączenie ? 24 h w podróży w obie strony ! sorry..

żeby nie było - Głuchołazy super miejscówka - tylko dałem przykład dlaczego ludzi z północy nie przyjeżdżają zawsze na to party tylko sporadycznie...

Ostatnio edytowany przez piter (2014-12-27 21:00:11)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

45

Odp: W lipcu pojadę na...

Panowie, proszę bez słów niecenzuralnych i wycieczek osobistych. Dziękuję za uwagę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

46

Odp: W lipcu pojadę na...

Sikor o jakiej komerchi piszesz? Mnie na obecnym Sv zmasakrował Liroy. Z jaka pasja opowiadał on o tym co stworzył na Falconie.. Jak woził falcona po świecie i na nim tworzył... A ludzie pukali sie w głowę jak do studii nagraniowych przynosił falcona...

Ostatnio edytowany przez AS... (2014-12-27 21:02:49)

47

Odp: W lipcu pojadę na...

komercha i Atari  ubaw po pachy:) ..czy organizator podstawia drezyne pod ten skrót po torach, o którym mowa?? "ale można pójść po torach - wtedy się znacznie skraca drogę)." jezeli nie ,to co to za organizacja?? jakies średniowiecze ,zeby nie mozna bylo na party drezyna dojechać:)no normalnie absurd..

48

Odp: W lipcu pojadę na...

dely napisał/a:

Panowie, proszę bez słów niecenzuralnych

Może po prostu daj ostrzeżenie przed wejściem na forum, weryfikację wieku i przycisk:


"WCHODZĘ" ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

49

Odp: W lipcu pojadę na...

@blasph, @As..: komercha to chociażby DS i limuzyna dla ściągnięcia ludzi, obowiązkowy wywiad w mediach. Ja wolę na spokojnie.

Sikor umarł...

50

Odp: W lipcu pojadę na...

Sikor napisał/a:

Niech dalej zabija inne zloty.

co Ty pieprzysz !!? tego słuchać się nie chce ! nie masz pojęcia jaka energia przechodzi przez ludzi na takim SV - spotykasz kolesi z zagranicy których ksywy znasz tylko z wpisów na najlepszych demach i intrach na nasze ukochane Atari! gadasz z nimi ! Jak zobaczyłem kiedyś identyfikator przypięty u gościa z napisem No / Escape to chyba 5 minut nie mogłem uwierzyć (używam jego programu Escape Paint na Falconie)  ... to jest atmosfera ! jak za za QuaSTa !! nie wiedziałem że w naszym wieku (30-40 lat) jeszcze takie odruchy są możliwe jak poczucie atmosfery takich imprez (typowo ze szczeniackich lat)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050