51

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Amen

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

52

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

@Grey: to było w innym wątku, więc widzę, że jednak Głuchołazy Cię bolą. i nie, nie wciągam Ryśka w dyskusję i nie brakuje mi argumentów, nie zamierzam nikomu wpi*ć się w terminy i nie zamierzam w najbliższym czasie robić party, więc proszę cię z łaski swojej nie próbuj mnie wciągać w wojenki z sobą, bo nie uważam cię za odpowiedniego partnera do polemiki.
@mały: a i owszem, w wątku o sv i o terminach.
Jak piszę - organizuję sobie czas na lato 2016 i mam zamiar napić się piwa z przyjaciółmi, w tym z Ryśkiem. Jak komuś nie pasuje lub ma inne pomysły - może założyć własny temat, nic nie stoi na przeszkodzie.

Sikor umarł...

53

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Tak, Twoje bluzgi były też w innym wątku, są WSZĘDZIE (nawet w tym, choć nieco stonowane jak na Twoje możliwości). To jest niestety język pospolitego pros**ka, na co niemal wszyscy zwracają Ci uwagę. Jeśli nie jestem dla Ciebie odpowiednim partnerem do polemiki, to pozostaje mi się tylko cieszyć.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

54

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

@Grey, zgłosiłem twój post jako najazd osobisty na mnie. Nie zamierzam wchodzić w durne wojenki z Tobą, bo nie widzę sensu dyskutować z osobami z klapkami na oczach (to jest moje zdanie, aby nie było). Życzę powodzenia i proszę, załóż własny wątek, a nie zaśmiecasz ten niepotrzebnymi nikomu wypocinami.

Sikor umarł...

55

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Możesz zgłaszać moje posty, najlepiej osobiście do jednego z adminów, który pójdzie za Tobą w ogień i wykasuje posty jeśli Cię poniesie. Obraziłeś całą masę ludzi, notorycznie łamiesz regulamin i nie spotkały Cię z tego tytułu żadne konsekwencje.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

56

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Wow, to o mnie! *pąsik*

:D

I Ty zostaniesz big endianem...

57

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

@grey, jest taki przycisk "zgłoś". Do kogo idzie - nie wiem, ale widzę, nie potrafisz zabrać zabawek i iść do swego wątku. Czyżby piwo u Ryśka aż tak Cię bolało...? Ciekawy jestem czemu.
Co do obrażania osób - wiadomo mi tylko o kilku, którym według mnie się należało. Dostałem w odpowiednim czasie za to bana i nie zamierzam dyskutować z osobami o wąskim światopoglądzie, jaki na przykład reprezentujesz Ty.

Sikor umarł...

58

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

EEEjjj - no - moje panie. Wystarczy ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

59

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Sikor, więcej pokory. Nie możesz obrażać wszystkich, no dobra, połowy użytkowników. Nikomu to nie służy, a tylko tworzy nowe i pogłębia stare animozje. Nie jestem aktywnym członkiem sceny, ale i tak przykro mi czytać te komentarze i osobiste wycieczki. Nie idź tą drogą. Nie możesz być przyjacielem wszystkich, ale niech nie ciągnie się brzydki zapach.

60

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

.. mam pewien ciekawy pomysł na rozluźnienie atmosfery ;)- jak plan dojdzie do skutku szczegóły niebawem.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

61

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Sikorku, miarka się przebrała.
Zebrałem już Twoje wypowiedzi na mój temat i mam już przygotowany pozew z art. 216 kodeksu karnego przeciwko Tobie. W moim imieniu będzie kontaktował się prawnik.

Niebawem dostaniesz stosowne pismo.
Czy Twój adres do doręczeń jest poprawny, adres z CDIDG?


Aby nie być aż takim dupkiem, proponuje Ci dwa rozwiązania.
1. Publiczne przeprosiny i wpłata 1000 zł na rzecz wybranego Domu Dziecka.
2. Wizyta w sądzie i w przypadku przegranej, będą to dla Ciebie większe koszty.

* Edycja adresu.

Ostatnio edytowany przez Maly_swd (2015-04-25 12:50:19)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

62

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Trolling roku.


:D

metoda troli patentowych w pl nie dziala :)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

63

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

@Mały: A Tobie co? - temat był o piwku u Ryśka.

Ech, cebulactwo pierwszej wody kublastej...

I Ty zostaniesz big endianem...

64

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

@Miker: To o czym jest post nie ma znaczenia. Dałem tylko info Sikorowi aby spodziewał się stosownego pisma i nie był zdziwiony.
A Ty jako admin ... Cebulactwo?

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

65

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Grubo za grubo.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

66

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Dane osobowe? Wykasujecie, koledzy, bo zaraz moderatorzy również będą mieli problemy.
pozdr
Bachoo

Ostatnio edytowany przez bachoo (2015-04-25 12:04:48)

67

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Nigdzie nie ma danych osobowych, jest ADRES - a sam adres nie jest daną osobową.
Nie wiem czy grubo: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=13172 wpis Sikora 10 i 12.

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

68

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Jest, podajesz adres i wiążesz go z osobą Sikora: W świetle powyższej definicji należy przyjąć, że danymi osobowymi nie będą pojedyncze informacje o dużym stopniu ogólności, np. nazwa ulicy i numer domu czy wysokość wynagrodzenia. Informacja ta będzie jednak stanowić daną osobową wówczas, gdy zostanie zestawiona z innymi dodatkowymi informacjami, które w konsekwencji można odnieść do konkretnej osoby.
pozdr
Bachoo

69

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Maly, zniewaga wzajemna post #13 :)

Generalnie slabo mi sie robi jak czytam o pozwach (na tym forum to juz chyba 3 raz) :)
Przeciez madrzejszy zawsze wygrywa, w tym i poprzednich watkach za to widac przegranego jak na dloni :) Potrzebujesz do tego sadow? :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

70

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

@syscall: dlatego Sikor dostał propozycję w pkt. 1:)
Pozew nie jest jednoosobowy.
@bachoo: dane pochodzą z CDIDG

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

71

Odp: Pytanie do Ryszarda Mauersberga w sprawie roku 2016

Temat do zamknięcia.

Sikor, po raz ostatni proszę - załatwiaj prywatne sprawy w sposób prywatny. Proszę o powstrzymanie się od prowokowania niepotrzebnych kłótni - piszę tę prośbę tu, ponieważ na e-maile nie odpowiadasz.

Mały - sprawę dokończycie poza widokiem audytorium.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.