1

Temat: Sprzedam trzy zasilacze LDW/CA

Zawsze miałem problemy z zasilaczami do LDW/CA, bo stacji multum, a zasilacz jeden. Zebrałem się więc i wykonałem kilka takich zasilaczy. Każdy zasilacz zawiera dwa zasilacze impulsowe (16V i 12V DC) połączone odpowiednio, w typowej obudowie plastikowej. Wtyki do stacji - druk 3D. Cena za sztukę 50zł. Zdjęcie wrzucę po południu.

Ostatnio edytowany przez jer (2017-05-05 10:55:54)

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

2

Odp: Sprzedam trzy zasilacze LDW/CA

Witam, chętnie wezmę jeden taki zasilacz. Reszta na PM. Dzięki

QUICK SHOT II TURBO z uszkodzonym TURBO :)

3

Odp: Sprzedam trzy zasilacze LDW/CA

Ja również poproszę o jeden.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Sprzedam trzy zasilacze LDW/CA

wezmę jeden

Ostatnio edytowany przez pablozp (2017-05-05 12:05:44)

.

5

Odp: Sprzedam trzy zasilacze LDW/CA

Obiecane zdjęcia:

Zasilacz

Zasilacz

Nr konta 14 1140 2004 0000 3802 1122 0129
Proszę o podanie sposobu przesyłki, adresu i doliczenie kosztów przesyłki na dereatari.maupa.op.pl

Ostatnio edytowany przez jer (2017-05-05 13:04:49)

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

6

Odp: Sprzedam trzy zasilacze LDW/CA

Czy będziesz może na WAPNIAKu?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Sprzedam trzy zasilacze LDW/CA

Ja bym wziął dwa.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

8

Odp: Sprzedam trzy zasilacze LDW/CA

Ja jeden...

9

Odp: Sprzedam trzy zasilacze LDW/CA

Gdyby jeszcze coś zostało to też wziąłbym jeden.

--
pzdr,
arctus

10

Odp: Sprzedam trzy zasilacze LDW/CA

mpolak, dely i pablozp byli pierwsi. Pod zdjęciami jest nr konta. Proszę podać sposób przesyłki i jej koszt (przybliżony) doliczyć do kwoty 50zł. Proszę podać adresy na dereatari, w przyszłym tygodniu wysyłka.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

11

Odp: Sprzedam trzy zasilacze LDW/CA

@jer, rób seryjną produkcję. Jakby co - jeden dla mnie poproszę.

Sikor umarł...

12

Odp: Sprzedam trzy zasilacze LDW/CA

I ja "tesz"!

13

Odp: Sprzedam trzy zasilacze LDW/CA

jer, społeczeństwo się domaga :)  tzn. ładnie prosimy :) popełnij ich więcej.
ja też bym jeden kupił.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

14

Odp: Sprzedam trzy zasilacze LDW/CA

rowniez jestem zainteresowany. moze przedplata zebys wiedzial ze sie nie rozmyslimy ?

Timex 2048, Atari 130XE, Atari STE, Amiga 600, SNES, Pegasus.....

15

Odp: Sprzedam trzy zasilacze LDW/CA

ja się rozmyśliłem ... odstępuje następnemu w kolejce

.

16

Odp: Sprzedam trzy zasilacze LDW/CA

Jeżeli pablozp zrezygnował to ja chętnie kupię.
(jeżeli jeszcze będzie)

17

Odp: Sprzedam trzy zasilacze LDW/CA

następni w kolejce byli: Sikor, As... i ja. Nie wiem jak Sikor i As..., ale ja nadal jestem chętny.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

18

Odp: Sprzedam trzy zasilacze LDW/CA

Jeśli by była szansa na następną serię zasilaczy to prosiłbym o zapisanie i mnie na 1 szt.

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

19

Odp: Sprzedam trzy zasilacze LDW/CA

Ja zdania nie zmieniłem ;)

Sikor umarł...

20

Odp: Sprzedam trzy zasilacze LDW/CA

Przymierzam się do dalszej "produkcji". Obiecuję, że nie będę się spieszył ;)
Zapotrzebowania proszę zgłaszać na email dereatari()op.pl. Na razie ok. 10 szt. będzie zrobionych. Wtyczki bedą ładniejsze, mniejsze, bo te pierwsze trochę gryzą w oczy, ale działają.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

21

Odp: Sprzedam trzy zasilacze LDW/CA

Dostałem odpowiedź od Jera, że już nie ma i nie planuje wznawiania produkcji zasilaczy do CA2001. Ja jestem w potrzebie, więc gdyby ktoś miał na zbyciu, albo przymierzał się do produkcji, to proszę o sygnał. Jer napisał mi w mejlu, że na życzenie odstąpi dokumentację do tego projektu.