Temat: Interface MyIDE

Czy ma ktos interfejsik MyIDE ? http://www.mr-atari.com/myide.htm. Ciekawy jestem jak sie sprawuje.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: Interface MyIDE

Ooo - widzę jakieś zmiany w interfejsie...

Osobiście nikogo nie znam, kto by to miał, jednak już słyszałem, że niezłe siupy z tym są...  :twisted:

a ja tam se czekam na moje sio2ide  :D

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Interface MyIDE

Mi po mimi wielkich staran i nakladu pracy nie udalo sie odpalic tego interfejsu. Niestety autor twierdzi ze to dziala, ale chyba tylko z dyskami ktore on wykorzystywal.

4

Odp: Interface MyIDE

Zapraszam na sztab w krakowie - bede tam znow z NTP podejmowal temat MyIDE. Nietoperek planowal uruchomienie tego co tu duzo ukrywac dosc ciekawego miedzymordzia, niestety mial problem z zakupem odpowiednich wersji scalakow.

Temat powroci, bo sam jestem ciekaw jak to chodzi ;)

5

Odp: Interface MyIDE

Gdyby nie MyIDE nie byłoby SIO2IDE :D .

To właśnie od tego interfejsu w 2001 zacząłem ponownie zabawę z Atari 8bit. Niestety (a może stety) miałem podobne kłopoty z tym sprzętem jak Monsoft.  Problem tkwi w tym, że korzystając z tak prostego rozwiązania sprzętowego trudno jest zapewnić pełną zgodność ze standardem IDE. Wadą jest też to, że interfejs nie daje pełnej swobody w wyborze OSa i softu dla Atarki. I tu pojawił sie pomysł na coś zupełnie nowego a właściwie pomysł na pozbycie się z SIO2PC tego PC (na grzyba nam grzyb) :D

No i nastały czasy SIO2IDE (to już 3 lata) :!: 
Czas już chyba na kolejną nowość  :?:

6

Odp: Interface MyIDE

No i nastały czasy SIO2IDE (to już 3 lata) :!: 
Czas już chyba na kolejną nowość  :?


a widze ze sie cosik szykuje ;] ...moze obsluga cas'ow hiehie ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."