26

Odp: Party zimowe...

To ja proponuje, żeby każdy kto może załatwiał na własną rękę, a potem się już wybierze gdzie, bo dojdzie do sytuacji, gdzie np. będzie 10 miejsc, ale wszystkie zajęte przez kogoś akurat w tym czasie, o!  :?

I Ty zostaniesz big endianem...

27

Odp: Party zimowe...

xan, brachooo :) no offence! ale ta wyliczanka do niczego nie doprowadzi... bo jak już ktoś powie w Krakowie, to ktoś spyta - a kto zorganizuje? a kiedy? a czy na pewno? a może lepiej w Elblągu? Tczewie? Sosnowcu? etc etc...

on ale nie czepiam się. znam to po prostu z doświadczenia...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

28

Odp: Party zimowe...

Mam propozycję. Niech każdy się popyta w swoim mieście czy DA SIE zorganizowac party. I jak juz bedzie wiedziec ze NAPEWNO DA SIE i beda znane szczegolny np. KOSZTY. To dopiero powie "a moze party w ...".

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

29

Odp: Party zimowe...

dely, bardzo dobry pomysł :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

30

Odp: Party zimowe...

W moim mieście będzie zapewnie najdrożej..
:(

chociaż komodziaże mieli norta - ciekawe ile kosztowało ich zorganizowanie tego? :rolleyes:

31

Odp: Party zimowe...

Slyszalem, ze tanio moze byc w miejscowosci Jukke Perkele w poludniowej Finldandii.

(dely: dostane urlop?:)

32

Odp: Party zimowe...

mysle że jak Greyu zorganizujesz podobna bibke jak w 2000 to nawet Lizard się zjawi ( z tego co pamiętam to strasznie mu się podobało).Ja moge sie popytac o dobre miejsce w Sopocie...tk np. rzut beretem od Molo i Sfinksa...ale byłaby jazda... :D  :D  :D same kluby/puby/piwoteki dookoła...RAJ NA ZIEMI... :rolleyes:

gep/lamers^dial

33

Odp: Party zimowe...

hehe, cool idea, Gep! w Twoich żyłach płynie krew real partyzanta! dlatego też na dniach wybieram się do jednej ze szkół w Brzeźnie - 50m od morza, puby z parasolkami, dyskoteka, etc :)

we'll see!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

34

Odp: Party zimowe...

ale w zimę parasolek raczej chyba nie będzie 8)

35

Odp: Party zimowe...

As: sluszna uwaga, perkele... :)

36

Odp: Party zimowe...

To ja jeszcze moze zaproponuje aby bylo to party multi 8bit (ZX,Commy,Atari oraz inne_jesli_sa) Co wy na to?

37

Odp: Party zimowe...

A mi się coś wydaje że temat właśnie padł śmiercią tragiczną i będą 2 dupy a nie party (tzn. oby nie - ale kuna tak coś czuję)...  :?

No to przydałoby się, żebyśta się popytali w kwestii terminu, kosztów itepede - i wtedy by się zdecydowało czy imprezujemy bardziej na północ, czy na południe.

Mikey: czy ja wiem, czy to jest dobry pomysł? Chyba, że co poniektórym zrobić invite-only i to by załatwiło może sprawę...

I Ty zostaniesz big endianem...

38

Odp: Party zimowe...

Co do multi 8bit i ZX, to mozna zapytac Yerz*, ale z tego co mi kiedys mowil mozna liczyc na pińć osob na krzyz i to max.

Co do multi i C64 to jak zwykle jestem przeciw (uraz ze Scenery, Foreverow) - nie dotyczy Cobry :)

Miker: masz racje, ja tez widze to cinko. Bedzie jak z regulaminem, duzo gadania, kombinowania a i tak nikt palcem w koncu nie ruszy (ew. bedzie jakis sztab w knajpie...).

Od paru propozycji minal juz tydzien - wiec pewnie wszyscy juz sprawdzili mozliwosc zorganizowania. Chyba czas na deklaracje kto moze. Najbardziej konkretna propozycje zlozyl Grey i decydujcie sie - chcecie czy nie!? (hej, czy "puby z parasolkami, dyskoteka" to zalety???)

He, he, a ja sie zastanawiam zawsze dlaczego Ci, ktorzy wiecznie marudza na organizacje, sami nie chca pokazac jak powinno wygladac idealne party...  8)

39

Odp: Party zimowe...

...once again (req by Mikey), heh.

Co do organizacji party to cały czas wyrażam chęć  :D Szkoda tylko że wcześniej nie wiedziałem iż kolega Vasco nie robi biby w tym roq... dlatego też (chcąc zwiększyć frekwencję na SV2k4) przekładam termin o kolejny/e miesiąc/e. Wyniki na DHS'ach są dla mnie raczej satysfakcjonujące, więc temat uważam za zamknięty...

Nie mam nic przeciwko zaproszeniu sceny ZX na Sv2k4. Bardzo chętnie zobaczyłbym coś na ten legendarny sprzęcior, o compotach specjalnie dla Speca nie wspominając! Co do C-64... świetny komp, SID rulez, ale słyszałem co się dzieje na różnych commy parties (sam widziałem na InterJamie'98 w Niemczech) więc pomysł takiego multi-party dla sceny 8-bit średnio mi się podoba (małoatarowska scena pije sporo -no i dobrze!- ale mam jedynie miłe wspomnienia z SV2k... nie chciałbym żeby to się zmieniło).

pozdrrr!

G.

p.s. Vasco - bliska obecność parasolek, plaży i dyskotek to zaleta - jak party będzie h**yowe to zawsze jest alternatywa. 4 lata temu podczas wyprawy busem nad morze ludzie nieźle się integrowali przy kuflach złocistego napoju (niektórzy nawet z radości pokazali swoje "fistaszki" nie bacząc na obecność niewiast i dosyć niskiej temperatury ;).

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

40

Odp: Party zimowe...

Czyli - zima w tym roq należy do wybrzeża...  :P

Sikor umarł...

41

Odp: Party zimowe...

Niby fajnie, jestem ZA, tylko czemu tak za je bis cie daleko ten Danzig?

Noszfak!

42

Odp: Party zimowe...

ciekawe czy znajdzie sie jakis odważny na kompiel

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

43

Odp: Party zimowe...

Grey> Co do organizacji party to cały czas wyrażam chęć  Szkoda tylko że wcześniej nie wiedziałem iż kolega Vasco nie robi biby w tym roq...

Wiadomo od grudnia.  :rolleyes:

Grey> dlatego też (chcąc zwiększyć frekwencję na SV2k4) przekładam termin o kolejny/e miesiąc/e. Wyniki na DHS'ach są dla mnie raczej satysfakcjonujące, więc temat uważam za zamknięty...

Tzn. jest termin? Jaki, kiedy itp.

Grey> bliska obecność parasolek, plaży i dyskotek to zaleta - jak party będzie h**yowe to zawsze jest alternatywa.

Eeee, jak Ci jacys dyskom*** wpadna na impreze, to bedzie wada. PKS2 jak nic :(

Grey> 4 lata temu podczas wyprawy busem nad morze ludzie nieźle się integrowali przy kuflach złocistego napoju

Lepiej sie na miejscu integrowac moim zdaniem :)

8-bitowcy> Ale Wam Grey dupe uratowal...

44

Odp: Party zimowe...

Kiedy? przełom października/listopada (w tej chwili konkretnie nie mogę powiedzieć np. 5tego października or sth, 'coz o fakcie zmiany terminu muszę powiadomić odpowiednie osoby...).

Uratowałem komuś dupencję? uuu, fajnie. ale czemu o tym nic nie wiem? :) może rozwiń wątek Vasco, oki?

greets :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

45

Odp: Party zimowe...

> Kiedy? przełom października/listopada (w tej chwili konkretnie nie mogę powiedzieć np. 5tego października or sth, 'coz o fakcie zmiany terminu muszę powiadomić odpowiednie osoby...).

Oooo! A ja caly czas myslalem, ze mowimy o terminie koncowogrudniowym...

W pazdzierniku jest termin Easta - nie wiem jak w tym roku, czy bedzie czy nie...

> Uratowałem komuś dupencję? uuu, fajnie. ale czemu o tym nic nie wiem?  może rozwiń wątek Vasco, oki?

Nikomu konkretnie, chodzilo mi o to, ze wsrod wszystkich 8-bitowcow nie znalazl sie nikt, kto by to zorganizowal, a zadeklarowal sie 16-tek (znaczy sie Ty), a wiec przedstawiciel sceny, ktora podobno lezy i kwiczy w porownaniu z 8-bit. Okazalo sie po raz kolejny, ze krytykowac latwiej niz samemu pokazac jak dobrze zrobic party :) I tyle. Po prostu wiedzialem od razu, ze ten watek tak sie zakonczy = nikt nie zorganizuje...

46

Odp: Party zimowe...

powiedzmy tak: TROJMIASTO chce zorganizowac party...pomożemy Greyowi!!! myśle że chętni znajda sie sami...to jak sztabowcy??? pomożemy Greyowi???

gep/lamers^dial

47

Odp: Party zimowe...

Widze ze sie cos zaczyna dziac to powiem co mysle:

Idea zlotu ROX!
ale:
- nie w pazdzierniku tylko w terminie Vaskowym!! (grudzien)
- obawiam sie ze malo ludzi przyjedzie (do vaska jednak blizej niz do trojmiasta: mam na mysli srodkowa i poludniowa polske (waw,krk,lbn,lodz) - no chyba ze beda jakies megaroxor atrakcje. (?)

48

Odp: Party zimowe...

... darmowy Esperal ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

49

Odp: Party zimowe...

miło byłoby pojechać na party zimowe...
gdybym miał troche więcej lat, to bym sam zorganizował. a niestety nie mam. Żona kolegi mojego taty jest dyrektorką Gminnego Ośrodka Kultury w miasteczku pod cz-wą. Także lokal by był. Ale niestwety jestem niepełnoletni i raczej MDK'a bym nie wynajął. Gdyby Cedyń mieszkał w Cz-wie, to może razem by sie coś udało zmiąchać. Ale nie mieszka i d***

grzybson/SSG^NG

50

Odp: Party zimowe...

do czestochowy na pielgrzymke Atarowska ;) :lol:

"wszystko się kiedyś kończy......."