26

Odp: Once upon Atari

Więc proponuję tak: Dely podaje numer konta i deadline na wpłaty, każdy wpłaca po 10 zeta na konto Kierownika, po czym Dely dokonuje zakupu. Jeżeli będzie więcej osób - no problemo - kaska idzie na czyste DVD, aby ktoś przegrał dla tych, co wpłacili. Oryginał - jak już było mówione - na nagrody...
Jak kaski zostanie - albo przeznaczamy na jakiś kolejny zakup grupowy (sic!), albo ustalamy jako nagrodę w jakimś konkursiku?
Więc jak, układ stoi?

Sikor umarł...

27

Odp: Once upon Atari

Numer konta do wpłaty:

78-10600076-0000404110181558

Jako tytuł wpłaty wpiszcie OUA - nick (np. OUA - Zientara). Koniecznie wpisujcie nicki i tytuł wpłaty abym wiedział za co i od kogo jest forsa ponieważ mam spory ruch na koncie (wiecie, haracze, wpłaty od milionów sympatyków AA) i nie chcę nikogo pominąć.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

28

Odp: Once upon Atari

spox...jutro wpłacam...więc nie zapominajcie i o mnie!!!!!!!!:)

gep/lamers^dial

29

Odp: Once upon Atari

Wlasnie otrzymalem odpowiedz od kolesia sprzedajacego te DVD i twierdzi, ze przesylka do Polski nie powinna kosztowac wiecej niz 6-7 dolców. Na obecna chwile 31.08 godz. 15:00 wpłacili:

- Seban/Slight
- nosty
- Miker
- Grubshy

Aktualny stan kasy (na bieżąco aktualizowany): 40.00 PLN

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

30

Odp: Once upon Atari

a może ktoś przeczytać czy jakiejś gafy nie popełniłem: http://pl.wikipedia.org/wiki/Atari_%28informatyka%29

ja pozwolę sobie zauważyć, iż bardzo mnie się spodobało zrobienie poszczególnych modeli Atari jako osobnych haseł

31

Odp: Once upon Atari

ja tylko poprawiałem wstęp, historię firmy. sama struktura była już rozpisana przez kogoś wcześniej. myślę że stopniowo będę to poprawiał i dopisywał, jak będę miał czas ( i chęci :) ). może ktoś by się włączył do tego?

32

Odp: Once upon Atari

No panowie, gdzie są Ci wszyscy do powiedzieli, ze sie dorzuca? Aktualnie wpłacili:

- Seban/Slight
- nosty
- Miker
- Grubshy
- Tebe
- Sikor
- Lizard
- Krap
- Stryker
- Mika
- Vasco
- TomekM

Aktualny stan kasy (na bieżąco aktualizowany): 120.00 PLN

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

33

Odp: Once upon Atari

spoko spoko wplata bedzie po 8,9-tym....

"wszystko się kiedyś kończy......."

34

Odp: Once upon Atari

Właśnie poszlo Pocztą, więc wtorek-śropda powinno być...

Sikor umarł...

35

Odp: Once upon Atari

Dely, jak na dzień dzisiejszy wygląda stan konta...? Miało być na bieżąco aktualizowane, a tu taaaaaka długa cisza :(

Sikor umarł...

36

Odp: Once upon Atari

Bo nikt nie wplaca.  :?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

37

Odp: Once upon Atari

A ja wpłaciłem, ale nieważne. Jak zwykle wygląda, że robimy dużo krzyku, a potem wszyscy mają to w d..., myśląc, że jak ktoś już będzie miał, to reszta dostanie od kogoś za free...
Kurde, przegwizdane... Chyba też zacznę mieć wszystko... Sorki, ale mnie to już w...wia...

Sikor umarł...

38

Odp: Once upon Atari

Człowieku myśl pozytywnie :!:

Wszyscy milczą, bo się już nakrzyczeli (dużo krzyku), a teraz w ciszy zbierają butelki, makulaturę i ine surowce wtórne, by móc pozwolić sobie na luksior posiadania płytki. :twisted:

Dely może zapodaj coś w tym temacie. Jak obecnie sprawa wygląda?

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

39

Odp: Once upon Atari

Zobacz pare postow wyzej, tam jest stan kasy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

40

Odp: Once upon Atari

Człowieku myśl pozytywnie :!:

Szczególnie patrząc na termin posta i aktualny stan kasy  :cry:

Wszyscy milczą, bo się już nakrzyczeli (dużo krzyku), a teraz w ciszy zbierają butelki, makulaturę i ine surowce wtórne, by móc pozwolić sobie na luksior posiadania płytki. :twisted:

Przez ten czas mogli nazbierać kilka ton makulatury/wypić dość, aby starczyło za same butelki

Dely może zapodaj coś w tym temacie. Jak obecnie sprawa wygląda?

W momencie pisania tego posta stan wynosił 60zł  :cry:  Żenada  :?

Sikor umarł...

41

Odp: Once upon Atari

No panowie, gdzie są Ci wszyscy do powiedzieli, ze sie dorzuca? Aktualnie wpłacili:

- Seban/Slight
- nosty
- Miker
- Grubshy
- Tebe
- Sikor
- Lizard
- Krap

Aktualny stan kasy (na bieżąco aktualizowany): 80.00 PLN

Qrde, w tym tempie zbierzemy na Boże Narodzenie... 2015  :cry:  :x  :?  :(

Sikor umarł...

42

Odp: Once upon Atari

sorry, ja wplacilem tyle ze kierownik nie zaznaczyl ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

43

Odp: Once upon Atari

sorry, ja wplacilem tyle ze kierownik nie zaznaczyl ;]

Nie w tym rzecz, ale w ogóle... 10zł w tą czy w tą da się załatwić, ale najpierw wszyscy "krzyczymy", a potem mamy to gdzieś...  :cry:

Sikor umarł...

44

Odp: Once upon Atari

to dolozymy jeszcze po 10 zeta a reszte bedziemy mieli w d... ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

45

Odp: Once upon Atari

Przez ten czas mogli nazbierać kilka ton makulatury/wypić dość, aby starczyło za same butelki

W właśnie! Zbieranie to ciężka robota i pić się chce, więc część dochodów ze zbieractwa trzeba przeznaczyć na picie. To się nazywa koszty uzyskania dochodu. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

46

Odp: Once upon Atari

uprzejmie zawiadamiam, ze dorzucilem wlasnie dyszke

47

Odp: Once upon Atari

Dely uaktualnij liste i wrzuc nowy topic z przypomnieniem to jeszcze pare osob wplaci. Wiem ze mnozenie tematow nie jest Ci mile ale zaloze sie ze masa ludzi czyta tylko te topiki ktore sa na stronie startowej a o tej sprawie juz zapomnieli. Jesli dobrze licze to trzeba jeszcze paru dych zeby sfinalizowac sprawe i cieszcy sie nabytkiem...

48

Odp: Once upon Atari

I jak było do przewidzenia... 90% krzykaczy ma wszystko w... I sprawa się rypła...  :cry:

Sikor umarł...

49

Odp: Once upon Atari

Dely uaktualnij liste i wrzuc nowy topic z przypomnieniem to jeszcze pare osob wplaci.

Lepiej dać na stronie głównej stałego linka (ew. krótkie info), gdzie będzie info o co aktualnie walczymy i do kogo się zgłaszać. Informację umieściłbym w okolicach listy bieżących topiców na forum. Najlepiej nad, bo wtedy rzuca się w oczy, a jednocześnie nie jest nachalną reklamą w stylu pop-up-raniec.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

50

Odp: Once upon Atari

I jak było do przewidzenia... 90% krzykaczy ma wszystko w... I sprawa się rypła...  :cry:

spalic na stosie :)