Temat: Hallo Babciu demo ! help

Hej !
Szukam rozpaczliwie tego demka na ST co w tytule. Czy ktos mi moze pomoc.
THNX
gRzEnIu/TOSEC Team

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: Hallo Babciu demo ! help

mam je na dyskietce, jakis czas temu zrobilem image ale cosik nie dziala :(

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

3

Odp: Hallo Babciu demo ! help

wlasnie tak sobie pomyslalem ogladajac zdjecia ze ST/F030 parties z poprzednich lat i widze wciaz tam te same twarez od kilku lat juz (glownie zagraniczniakow) i przydaloby sie tchnac zycie w duze atariludziska,nawet liczby postow tutaj nie bede komentowal,bo jest zalosna (w morde:()
LUDZIE NA FLASZKACH I STEKACH ROBCIE COS KURDEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! :twisted:  :evil:  :twisted:  :evil:  :twisted:  :evil:  :twisted:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :evil:  :evil:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :evil:  :evil:

gep/lamers^dial

4

Odp: Hallo Babciu demo ! help

wlasnie tak sobie pomyslalem ogladajac zdjecia ze ST/F030 parties z poprzednich lat i widze wciaz tam te same twarez od kilku lat juz (glownie zagraniczniakow) i przydaloby sie tchnac zycie w duze atariludziska,nawet liczby postow tutaj nie bede komentowal,bo jest zalosna (w morde:()
LUDZIE NA FLASZKACH I STEKACH ROBCIE COS KURDEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! :twisted:  :evil:  :twisted:  :evil:  :twisted:  :evil:  :twisted:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :evil:  :evil:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :evil:  :evil:

no wlasnie "robcie cos", tylko kto sie za to zabierze ?  :?

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

5

Odp: Hallo Babciu demo ! help

a moze czas samemu wziac sie do roboty?  :twisted:

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

6

Odp: Hallo Babciu demo ! help

a moze czas samemu wziac sie do roboty?  :twisted:

no wlasnie, gdyby nie fakt, ze duzo osob ma duzo innych rzeczy na glowie (np. ja: praca dyplomowa i maturka; wiem jestem gowniarzem w porownianiu do was ;))

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

7

Odp: Hallo Babciu demo ! help

David ! zolta kartka, jeszcze raz bedziesz cytowal bez sensu to co jest powyzej to dostaniesz czerwona. Nie wszyscy maja stale lacza zeby ladowac niepotrzebne bajty !

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Hallo Babciu demo ! help

Coz,moge tylko powiedziec ze moge grafe jakas utoczyc do jakiegos demka/intra,coz na razie tyle.:)

gep/lamers^dial