1

Temat: dla Amatora ATARI

Sprzedam Atari 1040STE w idealnym stanie .
  Komputer używany przez kilka godzin kilkanaście lat temu i zapomniany.
  Monitory oryginalne : kolorowy i monochromatyczny , mysz ,oraz kilka kilogramów  dyskietek z oprogramowaniem użytkowym i grami.
  Wszystko bez majmniejszej skazy i ryski. Lokalizacja:Słupsk tel. kom. 606.464612
   stacjonarny 059 8414466 od 12-19 ,póżniej 059 8115196

2

Odp: dla Amatora ATARI

A czy masz pudelka do tego? albo jakies fotki na priv mozesz wyslac?

3

Odp: dla Amatora ATARI

no właśnie, bo sprzęt możesz zatrzymać ale pudełka interesują nas najbardziej :D

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

4

Odp: dla Amatora ATARI

ja mam pudelko, nie widze problemu, ile dajecie :D

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

5

Odp: dla Amatora ATARI

tebe - wasze kasliwe uwagi sa kolejnym dowodem na przesladowanie kolekcjonerow (czyli mnie) na tym forum! :)
Ale dosc tego! Zyjemy teraz w kraju prawa i sprawiedliwosci i odpowiednie organa dobiora wam sie wkrotce do organow!
Zobacz ile jest Atari ST do kupienia na Allegro. A zobacz ile jest w nienagannym pudelku. I potem powiedz co jest wiecej warte.

6

Odp: dla Amatora ATARI

Dokladnie popieram! Za zestaw w stanie sklepowym jestem w stanie dac DUZO wiecej niz normalnie. Im bardziej oryginalne tym lepiej.  (gwarancje, faktury itp).

7

Odp: dla Amatora ATARI

łee tam!! chyba pójdę do piwnicy i wystawię kolekcję pudeł od Atari ( 130tki, ca12, toms 710, ca 2001, 1050 itd )..
ja zawsze wywalam pudełka.
czasem jak widzę że "debile" qukują pudło od np. noki 6310i za 35pln to pukam się w głowę..

i będzie oszałem od 1zł bcm od słoneczka (!!!) + paragony i gwarancję...
-po **j komuś pudełka??
dla mnie to śmieć który później muszę wynieść .....

8

Odp: dla Amatora ATARI

Trudno co dla ciebie jest smieciem dla innych ma wartosc i odwrotnie. Za pudelka od A3000 czy A2000 dam po 200 PLN. Widze ze zrozumiesz wiec nie bede tlumaczyl. Znam goscia co wyrzucil w super stanie timexa z fdd3000 do smieci bo to smiec.

Odp: dla Amatora ATARI

To to już jest zbrodnia. Proponuje powołać Międzynarodowy Komitet Prawdy i Pamięci Oldskulowej i przykładnie ukarać tego pana ;)

Ja wykonam wyrok ;)

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2006-02-19 20:01:36)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

10

Odp: dla Amatora ATARI

Hehe pudelka, hehe dajcie spokoj. Pierwsze co robie po zakupie to rozrywam pieprzona folie, nerwowym, zamaszystym ruchem otwieram pudelko odrzucajac za siebie i ciesze sie zawartoscia. Czy pudelko mi sie pognie czy naderwie nie ma zanczenie bowiem liczy sie zawartosc :D

Ostatnio edytowany przez mazi (2006-02-19 21:23:15)

11

Odp: dla Amatora ATARI

Ale o ilez przyjemniej jest cieszyc sie komputerem (a jeszcze bardziej gra), majac go/ja w oryginalnym czysciutkim pudelku, z kompletem instrukcji, tak jakby sie go wlasnie przed chwila przynioslo ze sklepu (a nie 25 lat wczesniej).
Poza tym, szczegolnie w przypadku gier, pudelko + instrukcje to wiecej niz sama gra. W koncu dyskietke moze nagrac sobie kazdy.
Zobacz jak byly wydawane gry Infocom'u albo Sierry...
To jest kwestia pewnej magii, pewnego rytualu. Nie wiem jak to wytlumaczyc.
Majac w reku gre sprzed 25 lat wiem JAKIE wtedy wydawano gry. Majac kompletne pudelko wiem JAK wydawano wtedy gry.

Zeby ostatecznie Was dobic, powiem, ze najwieksza wartosc uzyskuja komputery i gry nowe, nnigdy nie uzywane, najlepiej zafoliowane. Czesto cena jest wtedy 2 czy 3x wysza niz zwyklych boxow, a 5x wyzsza niz sprzetu/gry bez pudelek.
I myslicie ze nabywca takiego egzemplarza rozrywa niecierpliwie te folie zeby sobie pograc? :D

W odpowiedzi moge jeszcze powiedziec, ze jest wielu kolekcjonerow (choc nie ja akurat), dla ktorych zbrodnia i glupota jest wiercenie dziur w oryginalnych obudowach w imie jakis niezrozumialych przerobek :P

Takze, kazdy ma swoje male dziwactwa...

Ostatnio edytowany przez nosty (2006-02-20 13:01:21)

12

Odp: dla Amatora ATARI

nosty: ok - mozna sie cieszyc jeszcze bardziej nie naruszajac zaklejonego, zafoliowanego pudleka - chodzi o to ze niektorzy kupuja sprzet po to by uzywac, a inni, by sie podniecac jego "orginalnoscia"

ale nie martw sie audiofile (nazywani pedofilami) tez maja swoje (zazwyczaj zajebiscie duze) odchyly...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

13

Odp: dla Amatora ATARI

To moze, zamiast sie przekomarzac pokazcie te swoje kolekcje najlepiej na jakichs fotach .... :]
Szczegolnie te RAREST rzeczy :P

14

Odp: dla Amatora ATARI

A czemu nie :)
RAREST moze nie mam za duzo, ale pomysl chwalenia fotkami sie jest ok. Tylko nie za bardzo wiem jak dodawac fotki do postow.
Moze warto by zrobic w AA jakis kacik dla kolekcjonerow - na fotki, komentarze do nich, liste rzeczy do wymiany. Formu sie nie bardzo nadaje, bo musi to byc ekspozycja w miare trwala.

15

Odp: dla Amatora ATARI

popros o to delego - ale chyba kazdy zna odpowiedz :D

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

Odp: dla Amatora ATARI

sie robi? ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

17

Odp: dla Amatora ATARI

Po moim trupie. I tak jest już IMO za dużo podfor. Mata konsole, mata 8 i 16 bit, mata bałagan, gdzie można się pochwalić innymi niż Atari zbiorami.

Jedyne na co mogę się zgodzić to przypięcie tematu.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

18

Odp: dla Amatora ATARI

Ale Dely, to nie chodzi o podfore (podfora?)!
Tylko o osbny dzial, tak jak osobno sa Articles albo Files.
Wchodzisz, wyswietla sie lista uzytkownkow-kolekcjonerow z 1 czy 2-linijkowym opisem w stylu:

nosty - zbiera sprzet i soft Atari 400/800, ST, Jaguar oraz gry tekstowe niezaleznie od platformy
dely - zbiera cudze bany ;)
...

Klikasz w goscia i wchodzisz na "jego strone" gdzie sa fotki, opis kolekcji, uwagi, lista rzeczy na wymiane itd...
Kazda taka strona kolekcjonera moze byc edytowana tylko przez niego (do ustalonego limitu MB na fotki) i komentowana przez gosci na dole, podobnie jak artykuly albo newsy.

Takie jest moje malutkie marzenie...

19

Odp: dla Amatora ATARI

Hmm, Nosty, może coś takiego na darmowych stronach zrobisz ewentualnie...? Swoją drogą ciekawe, czy na takiej interii, wp czy innym onecie można używać baz danych i php...? Myślę, że <wstać>KIERO<siadać> może Ci ewentualnie w tym pomóc ;) ? (to znaczy - w stworzeniu takiej strony)

Sikor umarł...

20

Odp: dla Amatora ATARI

Nosty, jak Dely nie bedzie chcial, to sie zglos ;) [teraz to na pewno sie zgodzi... ;)]

21

Odp: dla Amatora ATARI

mikey napisał/a:

To moze, zamiast sie przekomarzac pokazcie te swoje kolekcje najlepiej na jakichs fotach .... :]
Szczegolnie te RAREST rzeczy :P

Zapraszam amiga.chief.waw.pl
Z rarest to uwazam devkit do amigi 1000 sama amige 1000 i wersjie box amigi 4000 no i 520 sftm w wersji angielskiej ;-) . Szczere to do st odrzuca mnie ich zniemczenie czy nawet zanglizowanie. Tylko US.

22

Odp: dla Amatora ATARI

Tylko o osbny dzial, tak jak osobno sa Articles albo Files.

OOooo tym bardziej. Widzę, że doskwiera brak swapzilli ;) Vasco się zgłasza jakby co.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

23

Odp: dla Amatora ATARI

Prowakocja failed ;)