26

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

jest szansa odwiedzić stolicę :)

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

27

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

Tato, zgłaszam się na ochotnika do pomocy. Powiedz co i jak, a DAMY RADĘ.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

28

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

z tym nie piciem - to może jakoś dało by rade - przecież poza partyplace można :) - albo będziemy przelewać do butelek z mineralki :) - no dobra - to żart.

przecież niemożność picia alko na party place nie powinno spowodować mniejszej FRQ - party to nie tylko browary - a i tak - jak wspomniałem - można zawsze wyjść gdzieś do "knajpy / parku" -

może będzie więcej relacji ze zlotu - większość będzie pamiętać co siędziało - chyba po raz pierwszy :D - haha - bez żaluzji - zapewniam,  że wszystko pamiętam ;):P

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

29

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

Casper napisał/a:

jest szansa odwiedzić stolicę :)

jest szansa wydup.....c szympansa. :P

jesli moge - stolyca na party place - nie wazne gdzie byle bylo. ja bardzo chcialem poczuc klimat quasta i sie nastawilem na wyjazd. Zone tez.
ale jak bedzie w wawce to tez przyjade. Slyszalem, ze w Wawce Slazakow to nie lubia ??

szkoda - mial to byc moj pierwszy quast.... :-(

ps. IHMO nie jedzie sie na party zalac w trupa...ale dymac do knajpy i po ryju dostac jakos mi nie pasi.

ps2. Tatko - ty jestes z Wawki ? jakby co, aukcja DOM ma wieksze szanse na powodzenie :lol

Ostatnio edytowany przez lotharek (2006-06-10 10:25:48)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

30

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

ja tam jestes za ... moze byc Opalenica, W-wa, Sopot, Hel, Wąchock, ... bede !

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

31

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

O. Wąchock, dobry pomysł. ;)

A poważnie - w Krakowie było sztaboparty w knajpie i się podobało. To panowie w stolicy chyba też sobie poradzą?

Ostatnio edytowany przez epi (2006-06-10 10:40:11)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

jak cos to znajomy moj ma duza sale w czestochowie pozostaje tylko problem natury organizacyjnej " to taka alternatywa "

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

33

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

o to do kościoła nie daleko będzie... żeby się pomodlić i wyspowiadać... a może u Vaska w Licheniu - do Bazyliki rzut beretem, polanek tam dużo, można rozłożyć się i dzielić się "opłatkiem" w postaci ciekłej :D

Ostatnio edytowany przez Casper (2006-06-10 11:32:07)

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

34

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

Ja jestem za, a jesli bedzie w tym samym terminie to juz w ogole rulezja.

Lotharek: zajrzyj tu: http://www.cooltura.co.uk/numery/nr112.pdf - strona 35.

35

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

A ja jestem za podłączeniem się do Northa. Spotkałbym znowu commodorowców.

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

36

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

tatqoo: a jak lokalizacyjnie wygląda to party place ? Jak wygląda kwestia "bliskości" środków lokomocji (PKP) ?

Jaskier: powiem, że przez chwilę mi taka myśl przeszła, pomysł jest chyba dobry, po za tym North ZTCW też ma odbyć się w Wawie ;)

37

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

Mac: no wiesz :) ... instytucja jest rozlokowana w północnych obszarach Wawy, tzn. Żoliborz, Bielany, Młociny. O szczegółach będę z nimi rozmawiać w poniedziałek. Będę prawdopodobnie wynajmować od nich sale w sierpniu na zupełnie inne okoliczności, wiec pomyslalem sobie ze czemu tego by nie wykorzystac. Na oczy jeszcze tych sal nie widziałem, jak sie zorientuję to porobie foty i tez zobaczycie.

No do dworca trzeba troche dojechac, ale z tego co mi się wydaje to max 2 przesiadki. Tramwaje jeżdżą.

lotharek napisał/a:

ps. IHMO nie jedzie sie na party zalac w trupa...

Hahahhaha zawsze tak sobie powtarzam ... i co  ? Te słowa nie mają mocy :) ... Idę powtarzać dalej.

lotharek napisał/a:

ps2. Tatko - ty jestes z Wawki ? jakby co, aukcja DOM ma wieksze szanse na powodzenie :lol

Hmm i ty sie dziwisz, że ślązaków nie lubią :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

38

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

a może przełożycie to na nastepny rok, będzie więcej czasu aby przygotować cos od strony softwarowej jak i organizacyjnej, teraz sklecacie party jakby to była jakaś paląca sprawa, pewnie Was mocno suszy :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

39

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

TeBe, ty i tak nie jeździsz na party, więc nie masz prawa głosu ;) (masz tylko lewo głosu).
Tatqoo: daj znać co, jak i za ile. Jak nie da rady - poszukamy czegoś pod Warszawą - jeszcze jest chwila czasu. Termin już mamy.
Co do Northa: nieładnie jest się ładować komuś z buciorami na party. Co innego, jakby wcześiej było ustalone. To może być alternatywa na kolejne lata.
Co do Opalenicy: czemu nie?
Co do propozycji X-sa: jest wbrew pozorom niezła. Sala jest już opłacona, więc zrzuta dla Ejka aby nie był stratny, ma dość własnych problemów. Jedyna wada (zasadnicza) to to, że trzeba by się było wybrać do Ornety osobiście i pokazać kierownikowi na oczy, podpisać jakieś aneksy do umowy itp. A na to trzeba mieć chwilę wolnego czasu w tygodniu.
Ja widzę jeszcze jedną alternatywę, która może nie być najgorsza: McMaster i East w terminie QuaSTa (koniec sierpnia). Frekwencja by była większa,  a poza tym byłoby o niebo cieplej niż zazwyczaj.
Ustosunkujcie się do moich dygawiacji ;)

Sikor umarł...

40

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

Całkiem zgrabna alternatywa Sikorku ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

41

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

Sikor: powiem tak: gadasz z sensem. O North tez myslalem, ale jednak to nie to. Moim zdaniem "przejecie" sali w MDKu w Ornecie w obecnej sytuacji jest najlepszym wyjsciem (wiem, ze dla mnie, bo juz umoczylem pare funtow, ale chyba nie tylko dla mnie).

42

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

tatqoo napisał/a:

No do dworca trzeba troche dojechac, ale z tego co mi się wydaje to max 2 przesiadki. Tramwaje jeżdżą.

Raz jechałem tramwajem przez stolicę. NIGDY WIĘCEJ. :)

Jestem za przejęciem mdku w Ornecie, oraz normalnym terminem Easta, na którym już teraz mogę zadeklarować obecność na 1000%.

Ostatnio edytowany przez epi (2006-06-10 17:55:01)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

43

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

Waże!!! Zapis rozmowy Paskuda z Eijkiem!!! Może nie wszystko stracone...?


  Grzes      23:27:00
jesteś??
EIK     23:27:14
tak...
EIK     23:27:16
chwilowo...
Grzes     23:27:45
chłopaki do mnie się odezwały.... bo chcą ornete ciągnąć w tym roku..... co ty na to??
Grzes     23:28:00
czyli zwrócić ci koszty i pociągnąć organizację
Grzes     23:28:33
ja mogę się do tego również przyczynić... bo przecież byłem zawsze przy tym itd...
Grzes     23:28:41
tylko twoje zdanie uważam jest tu najważniejsze
EIK     23:28:45
bede wiedziale za kilka dni... jak bede rozmawial z dyr. mdk...
EIK     23:28:55
oczywiscie... jest to mozliwe...
Grzes     23:29:22
bo odezwał się mcgywer że nawet do ornety by mógł podskoczyć itd....
EIK     23:29:28
tylko glownym org. musialby sam prawdopodobnie przyjechac do Ornety i podpisac umowe... i za wszystko odpowiadac...
EIK     23:29:38
ok... w next week to sie moze wyjasnic
Grzes     23:29:49
co mam napisać chłopakom...
Grzes     23:30:30
bo nie chce dawać im twojego GG bo 'może być zachwiany twój spokój' :D
EIK     23:31:21
w tygodniu wszystko sie wyjasni...
Grzes     23:31:31
ok... 3maj się....

Oczywiście musimy uszanować wolę Artura. Eijk, Trzymaj się!!!

Ostatnio edytowany przez Sikor (2006-06-11 23:11:25)

Sikor umarł...

44

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

Sikor: a masz od chłopaków zgodę na cytowanie prywatnej rozmowy?

45

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

A skad wogole Sikor ma takie privy ? ;)

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

46

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

Pewnie z systemu nasłuchowego ;)

47

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

jak WSI sie wyprowadzalo to zostawili kupe papierow no i Sikor ma ;)

A tak powaznie - proponuje wziac gleboki oddech, przemyslec sprawe i poczekac TYDZIEN.
Tydzien opoznienia chyba nic w naszej sytuacji nie zmieni, a mysle, ze to dlugo dla EIK'a.

Moze zmieni zdanie? Moze podpowie cos jeszcze konstruktywnie w sprawie organizacji w Ornecie?

48

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

alex napisał/a:

Sikor: a masz od chłopaków zgodę na cytowanie prywatnej rozmowy?

Mam. Bezpośrednio od Grzesia Pancherza, którego niektórzy znają jako Paskud. Napisał, że tyle mogę podać, więc tyle podałem.

Sikor umarł...

49

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

To Panowie jak?
-robimy wpłatę ja jakieś konto?

Ja naprawdę "kcem" do Łornety(!!!)

50

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

eMDeK w Lornecie jest chyba najbardziej, ale narpiejw trzeba poznac slowo Eijka, czym szybca tym lepiej.

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///