26

Odp: Silly Venture ...?

...patrzę na kalendarz i ogarnia mnie powoli przerażenie... do Grudnia pozostał tydzień, do potencjalnego party  łącznie jakieś 3 tygodnie, a ja nadal nie wiem co robić... nie widać zbytniego zainteresowania samym party, entuzjazm nagle oklapł... na prośby o sponsoring na razie nie otrzymałem odpowiedzi bo dostałem po prostu mało czasu. nie było do końca wiadomo, czy ktoś czegoś nie zrobi w Zimie, a dobre party trzeba zacząć organizować 3 miesiące PRZED imprezą (jak ktoś mówi że pierd*lę głupoty to niech strzeli sobie baranka z rozpędu). Nikt zza miedzy nie odpowie od ręki, pewne sprawy ustala się tygodniami. Jestem gotów do zorganizowania imprezki, ale bardziej przypominała ona będzie zlot niż prawdziwe party. Chcę aby była tu jasność - lubię leżeć ch*jem do góry, ale jak się za coś wezmę to lubię to zrobić najlepiej jak umiem (wątki seksualne całkowicie przypadkowe). Dlatego proszę Was... postarajcie się zdeklarować ile osób może się zjawić w połowie Grudnia na północy Polski...  pozdrawiam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

27

Odp: Silly Venture ...?

Mnie nie będzie.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

Odp: Silly Venture ...?

Hm.. zależy od dokładnego terminu, ale stanę na głowie żeby być.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

29

Odp: Silly Venture ...?

Na chwilę obecną powiem tak - jeżeli byłby jakiś zlot w najbliższym czasie, to raczej moja obecność stoi pod dużym znakiem zapytania... czas... czas... i jeszcze raz czas...

30

Odp: Silly Venture ...?

Jak pisałem wcześniej: mnie nie będzie ;(

Sikor umarł...

31

Odp: Silly Venture ...?

No ja z przykrością też muszę stwierdzić że mnie nie będzie. Niestety gdzieś tak do lutego jestem uziemiony.

32

Odp: Silly Venture ...?

Mnie rowniez nie bedzie.

33

Odp: Silly Venture ...?

raczej nie.

34

Odp: Silly Venture ...?

Nie będę się wyróżniał.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

35

Odp: Silly Venture ...?

Mnie nie będzie.

36

Odp: Silly Venture ...?

Mi pewnie wypadnie dzień łotewa, także jak u przedpiśców.

I Ty zostaniesz big endianem...

37

Odp: Silly Venture ...?

to z kim mam jechać ?? :) - jak nie ma z kim ..... :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

38

Odp: Silly Venture ...?

No cóż... szkoda. Z jednej strony czuję "ulgę", bo narzucone mi tempo nie pozwalałoby na zorganizowanie Silly tak, jakbym chciał. Z drugiej strony nie podtrzymywanie tradycji zimowych imprez oznacza ich nieuchronną śmierć... eh. Dzięki za Wasze deklaracje (nie)przybycia, myślę że ten wątek można w tym miejscu zakończyć. Pozdrawiam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

39

Odp: Silly Venture ...?

Pin, jedziemy? :)

40

Odp: Silly Venture ...?

Grey - nie o to chodzi. Chodzi o to, że jak mówisz zostały około 3 tygodnie i tu jest problem. Praca i takie tam - to wcześniej wiedzieć dokładniej trzeba - jeśli chodzi o termin.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

41

Odp: Silly Venture ...?

Ej, ale zima nie jest tylko w grudniu ;).

There's special place for me in hell. It's called the throne.

42

Odp: Silly Venture ...?

pin: 11 Października zgłosiłem chęć organizacji party. 12 Października podałem datę: 8,9,10 - co prawda była to tylko propozycja, ale chętnych było jak na lekarstwo. Biję się w piersi, że też nieco zaniedbałem temat, bo strona imprezy mogła już wisieć od dawna... anyway Meśka ma rację - w końcu Zima to nie tylko Grudzień :) Jestem gotowy do organizacji party w miesiącach Styczeń, Luty - na pełnym wypasie.

No i cóz... znowu czekam :)

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2006-11-23 07:16:58)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

43

Odp: Silly Venture ...?

Ale podaj ze 2 terminy (albo 1), bo nikt Ci nie powie "mam wszystkie weekendy wolne". A tak bedzie jasnosc.

44

Odp: Silly Venture ...?

Właśnie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

45

Odp: Silly Venture ...?

I uwaga na Forevera, zeby nie bylo za blisko!

46

Odp: Silly Venture ...?

...przeszkód więcej niż chętnych party'zantuff :D

organizacja atarowskiej imprezy stała się w Polsce nie lada wyzwaniem. oby nie skończyła się tak, jak dla "dobrychserów" z C-64....

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

47

Odp: Silly Venture ...?

Bo najlepsze to jest Party spodlaski (r) :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

48

Odp: Silly Venture ...?

Ja się wyłamię i bardzo chętnie bym odwiedził Gdańsk (..)

-szoda że nie będzie party(...

Może chociaż jakiś sztabik..................

49

Odp: Silly Venture ...?

AS: ty jak piszesz o pojawieniu się na party, to się nie pojawiasz... zupełnie jak ja ostatnio :lol:

Ostatnio edytowany przez macgyver (2006-11-25 08:11:35)

50

Odp: Silly Venture ...?

Mac ostanio jestem coraz częściej w trójmieście ( czyt. 2-3 razy w miesiącu )......

także chętnie bym się zjawił, a zresztą kto nie dotarł do głuchołaz..)