1

Temat: Gry na ST boxowane sprzedam

Mam na sprzedaz troche gier na Atari ST. Stan ogolnie dobry, czas obszedl sie z nimi dosc laskawie, ale jednak nalezy pamietac, ze to nie nowki i pewne slady 15-20 letniego przechowywania sa widoczne.
Dyskietki testowalem wczytujac gre do momentu jej pelnego uruchomienia. Na chyba ze 40 sprawdzonych dyskietek, nie udalo mi sie wczytac zaledwie 2 sztuk (wymienione nizej). Wiekszosc czytala sie bez oporow, w kilku przypadkach musialem potrzasnac dyskietka i moj ST chwytal za drugim razem. Screeny sluza jako dowod testow. Ale, co zrozumiale, po 20 latach nie moge dac zadnej gwarancji, ze gry wczytaja sie na kazdej maszynie. To i tak dziwne, ze jeszcze pracuja.

Tu sa fotki (plik wazy 9MB):
http://nosty.neostrada.pl/allegro/atari_st_gry.zip

Oczekuje na rezerwacje i propozycje cenowe do czwartku wieczor, potem ida na Allegro.
Nie za bardzo wiem jak je wycenic, wiec wole pozostawic inicjatywe kupujacym.

Staralem sie zrobic jak najdokladniejsze fotki. Zazwyczaj dobrze prezentuja stan faktyczny.
Poniezej sa komentarze i opis rzeczy, ktorych nie widac dobrze na zdjeciach (numeracja odpowiada zdjeciom):

01 - Untouchables - Niestety NIE CZYTA sie u mnie do konca. Te gre dorzuce za free temu kto zamowi najwiecej pozycji.
05 - Loom: wydanie firmy Kixx, czyli wznowienie. O pierwsze wydanie tej niecodziennej gry jest naprawde trudno.
07 - Goldrunner II - pudelko mocno wgniecione ale cale
08 - Starglider II - pieknie wydana i zachowana wraz ze sciezka dzwiekowa na kasecie!
10 - Menace - nie ma instrukcji i NIE CZYTA SIE. Te gre dorzuce za free temu kto zamowi najwiecej pozycji.
12 - Frenetic - zawiera duzy, kolorowy plakat
14 - 2Hot - zestaw 4 gier, instrukcja wspolna. Naprawde grywalne pozycje min: Golden Axe i Shadow Warrors - niesamowicie dynamiczna i plynna nawalanka uliczna.
15 - Double Dragon - obie czesci pudelka sa naddarte co widac na zdjeciu, ale powinno sie to dac ladnie skleic tasma,
16 - King's Quest III - pieknie zachowany kompecik!
17 - Larry III - naddarcie pudelka przebiegajace z boku i z przodu (po lewej). Ale mozna od wewnatrz skleic tasma przeroczysta; nie ma instrukcji tylko karty rejestracyjne, reklama gier Sierry i pocztowka z Larrym;
18 - King's Quest IV - pieknie zachowany kompecik!
21 - King's Quest - brakuje zewnetrznej obwoluty. Reszta w komplecie i w swietnym stanie.
23 - Rubicon - zawiera plakat A2
25 - Frontier - pudelko ma jak widac naddarty rog ale powinno dac sie ladnie zakleic klejem. Ja takich rzeczy wole nie ruszac. Brak tez mapy nieba. Poza tym jest wszystko. To moja ulubiona gra wszechczasow na ST obok Cywilizacji!
26 - pod tym numerem umiescilem 4 gry sprzedawane razem, w taki czy inny sposob mocno uszkodzone:
     - Crazy Cars III (brak zewnetrzengo pudelka),
     - Night Hunter - ma naddarte wszystkie skrzydelka pudelka,
     - Ranx - nie moglem wczytac do konca (bombki)
     - Last Duel - w pudelku jest demo gry RoadBlaser bez instrukcji

Odp: Gry na ST boxowane sprzedam

Biore Looma i Frontiera :)

Co do ceny: proponuję 30PLN za sztukę, czyli 60PLN w sumie.

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2007-08-29 06:09:08)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: Gry na ST boxowane sprzedam

oki. 2 kupione przez Adama. Szczegoly na priv.

4

Odp: Gry na ST boxowane sprzedam

Moglbys powiedziec cos wiecej o tej kasecie audio do gry Starglider II? Jaki jest klimat muzyki, jaka to jest muzyka (komputerowa, orkiestra :) czy zwykly syntezator)?
To jest podobny patent tak jak kiedys zastosowal polski autor Electro Body na PC, ze odpalasz gre i w tym samym czasie wciskasz play w magnecie i grasz przy muzyce czy to jest tylko nagrany soundtrack z gry zeby sobie posluchac np. podczas jazdy w samochodzie?
Jezeli masz czas to moze wystaw gdzies probke w mp3. Bardzo mnie to zaciekawilo.

5

Odp: Gry na ST boxowane sprzedam

mazi - jedyny magnetofon na ktorym moge tej kasety posluchac to XC12 :) Wiec mp3 z tego nie bedzie. Jakos tak powolutku i niezauwazenie magnetofony wycofaly sie z rzeczywstosci...

6

Odp: Gry na ST boxowane sprzedam

Chyba z twojej!

7

Odp: Gry na ST boxowane sprzedam

Właśnie! Magnetofon o muerte!

Ja jeszcze niedawno (kilka miesięcy temu) sprawdzałem czy moja kolekcja kaset w normalu działa! Poza tym sprawdzałem kasety w KSO, które dostałem (senkju) od macgyvera!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Gry na ST boxowane sprzedam

Atari to Atari, ale ja zdalem sobie sprawe, ze ostatniej kasety muzycznej to sluchalem kilka lat temu...

9

Odp: Gry na ST boxowane sprzedam

nosty: to moze poszukaj jakiegos wlakmana w piwni i podlacz go kabelkiem do pc :)

10

Odp: Gry na ST boxowane sprzedam

Hej!

Jeżeli chcecie mogę wam zgrać kasety audio do plików ogg,mp3,ape,flac,wav czy jakiego formatu chcecie z porządną jakością. No problem mam odpowiedni sprzęt do tego ;)

Seban