26

Odp: Ile dacie ?

62,-

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

27

Odp: Ile dacie ?

62,01

wszystkie trzy strony świata

28

Odp: Ile dacie ?

62,58 a ile do konca aukcji?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

29

Odp: Ile dacie ?

No raczej ,że w górę :) No Panowie nie rozdrabniajmy się :D

To na razie "luźna " licytacja. W najbliższym czasie wystawię ten przedmiot na aukcje na ALledrogo i wtedy możecie tam już na "serio" się licytować. Teraz to tylko tak orientacyjnie :D

Ostatnio edytowany przez kubulek (2010-01-24 16:10:36)

30

Odp: Ile dacie ?

Za zestaw z kablami i zasilaczami dam 200 zł.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

31

Odp: Ile dacie ?

Chwilkę, Mono: Mówisz o całym zestawie ze wszystkim (Atari,joye, i całą resztą),(powtarzam ,że stacja nie czyta dyskietek ale reszta gra i trąbi) i 200 zł za niego ???
Jak już mówiłem, niedługo wystawiam te rzeczy na allegro i wtedy zobaczymy.

32

Odp: Ile dacie ?

200 zł - no dobrze,dobrze ale to jest naprawdę fajny zestaw , chcecie fotki na forum ???
Przypominam skłąd zestawu: Atari 800XE,Atari XCA12 (magnetofon,nieużywany), Atari XF551 (nie czyta dyskietek,ale słychać jak chodzi), dwa joye (stan:BDB), całe okablowanie i gratis: 11 gier.

Ostatnio edytowany przez kubulek (2010-01-24 16:51:12)

33

Odp: Ile dacie ?

albo chcesz ten sprzet komus odplatnie przekazac i miec nadzieje ze jako ze piszesz o tym tutaj, trafi on w rece osoby ktora nie zapcha go do szafy, tylko bedzie uzywac (co rowniez jest satysfakcja), albo nie chcesz, a wtedy to robisz tylko szopke (po terminie) i testujesz swojego pana chciwka
jesli to ten drugi powod to zwyczajnie odpusc, wystaw na allegro i to wszystko

przechodze na tumiwisizm

34

Odp: Ile dacie ?

Candle, nie rozumiem. Chce to sprzedać . Jako , że zestaw jest nie z mojego pokolenia - nie znam się na Atari. Założyłem ten temat , bo pomyślałem ,że jakiś user tego forum chciałby takie coś kupić. Chciałem to sprzedać osobie która będzie to używała, właśnie sprzedać a nie wepchnąć komuś na siłę coś czego nie chce.

35

Odp: Ile dacie ?

No to jak ktoś Ci proponuje i cena odpowiada, to mu sprzedaj, a nie jesteś zdziwiony, że "aż tyle chcesz dać?" po czym idzie na Allegro.

36

Odp: Ile dacie ?

kubulek napisał/a:

chcecie fotki na forum ???
Przypominam skłąd zestawu: Atari 800XE,Atari XCA12 (magnetofon,nieużywany), Atari XF551 (nie czyta dyskietek,ale słychać jak chodzi), dwa joye (stan:BDB), całe okablowanie i gratis: 11 gier.

Poprosimy fotki i test GTIA, jak nie możesz ściągnąć i uruchomić sysinfo, to wklep kod:

9 REM  source=http://atariki.krap.pl/index.php/GTIA
10 GRAPHICS 9
20 FOR I=0 TO 15:COLOR I
30 FOR J=0 TO 4
40 PLOT I*5+J,0:DRAWTO I*5+J,191
50 NEXT J
60 NEXT I
70 GOTO 70

Wtedy będziemy mogli rzeczowo pogadać...

Sikor umarł...

37

Odp: Ile dacie ?

Nie, nie jestem zdziwiony. Po pierwsze czekam na potwierdzenie tego co napisał Mono. Gdy Mono to potwierdzi, poczekam jeszcze chwile - może ktoś go przebije. I wtedy się dogadam z kupcem. CZy chce przez Allegro ?, Albo ona przelewa na konto a ja wysyłam ? Pożyjemy, zobaczym :D Tymczasem pokazuje fotki zestawu.
http://img210.imageshack.us/i/img0046.jpg/
http://img707.imageshack.us/i/img0067n.jpg/
http://img524.imageshack.us/i/img0059i.jpg/

Fotek mam więcej, ale moje łącze mnie bardzo zniechęca. Jak coś mam jeszcze pare zdjeć.

Z góry przepraszam, ale nie umiem zrobić tego całego GTIA - jak już mówiłem jestem nie w temacie i nie umiem obsługiwać tego Atari.

38

Odp: Ile dacie ?

ufff, a wystaw to na allego a jezcze lepiej na ebay  a nie robisz manewry kto da wiecej,

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

39

Odp: Ile dacie ?

włącz komp bez urządzeń, po chwili pojawi sie napis READY, przepisz kod (po każdej linijce klawisz RETURN), wpisz RUN i nacisnij RETURN, zrób fotki. Bo póki co - wydaje mi się, że komputer masz uszkodzony i szukasz frajera (wcześniej piszesz: śmiga wszystko oprócz stacji, a teraz: nkie umiem obsłużyć). Według mnie - po prostu cwaniakujesz i ściemniasz na maxa.
Aha, rozumiem, że numery seryjne na pudełkach i na urządzeniach się zgadzają? Obecność pudełek podnosi (u kolekcjonerów) wartość zestawu.

Sikor umarł...

40

Odp: Ile dacie ?

Zaxon: No i widzisz? Jedni mnie krytkują ,że mówie, że nie długo wystawię to na allegro. A inni chcą abym to wystawił na serwis aukcyjny.
Sikor: Postaram się zrobić to coś (GTIA) i zrobie fotki, może wtedy uwierzysz mi że komputer działa, ale ja nie umiem go obsłużyć. Nigdy na nim nie grałem, dostałem ją
3 dni temu od mojego wujka , bo jemu tylko zagracała dom i on mówił ,żę wszystko działa. Ale ok, jutro postaram się zrobić ten cały GTIA.

41

Odp: Ile dacie ?

o.k.

Sikor umarł...

42

Odp: Ile dacie ?

Krytykuja bo to wyglada na jakas akcje marketingowa, Odpusc, i tak wiekszosc z nas spedza sporo czasu na Allegro i Ebay wyszukujac to co jest do kupienia i placac spore pieniadze.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

43

Odp: Ile dacie ?

Potwierdzam swoją ofertę.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

44

Odp: Ile dacie ?

Dobrze, a więc znalazłem chwilę i podłączyłem Atari. Po podłączałem wszystko. Na ekranie telewizora pojawiło się tło i napis ready. Wpisałem ten cały kod i wyskoczyło coś takiego:
http://img503.imageshack.us/img503/9523/sdc10305.jpg
http://img714.imageshack.us/img714/4657/sdc10315.jpg

Zdjęcia tego tak nie oddają ale jest dokładnie 15 słupków, różniących się kolejno odcieniem.
Na własną rękę się o tym dowiedziałem i uważam ,że ten zestaw jest cenny.Każdy zaawansowany Atarowiec wie, że w Atari 800XE często padały GTIA. A w tym egzemplarzu jest od nowości ten sam, oryginalny. Teraz na dokładkę zdjęcia potwierdzające pochodzenie pudełka. W pudle cały czas są styropianowe i kartonowe wkładki zapewniające bezpieczeństwo komputerowi.

http://img684.imageshack.us/img684/875/sdc10321u.jpg

Zdjęcie jest tylko samego komputera, ale wszystkie składniki zestawu mają oryginalne pudełka.
Na samym końcu wspomnę tylko ,że w zestawie nie znajduje się 11 gier a 11 dyskietek z kultowymi grami tj. Robbo, Żydzi na wyspie itd. Poza tym przypominam ,że w stacji (XF551) nie działa jedynie głowica, a jak wcześniej napisał jeden z użytkowników forum - sprawna stacja tego typu kosztuje (gdy jest dostępna- czyli bardzo rzadko) ok. 200 zł. Oczywiście moja nie jest sprawna w 100% (jak napisałem wyżej) ale liczę ,że docenicie ten przedmiot. Życze miłej licytacji i liczę na nowe oferty :)

45

Odp: Ile dacie ?

Dobra, GTIA masz sprawne. Chodziło o to, że modele 800XE często miały "firmowo" walnięty ten układ.

Można się zatem dalej licytować! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

46

Odp: Ile dacie ?

GTIA może się jeszcze okazać machnięte, tzn. chodzi o tę wadę, która się ujawnia przy przełączeniu z hiresu w multicolor.

KMK
? HEX$(6670358)

47

Odp: Ile dacie ?

Ktoś ma zamiar przebić ofertę Mona:
200 zł
?

48

Odp: Ile dacie ?

Tak z ciekawości, na jakiej podstawie utrzymujesz, że stacja nie działa?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

49

Odp: Ile dacie ?

dam 300

pozdrawiam

Sniegowy

50

Odp: Ile dacie ?

Ooo , Śniegowy podbija stawke - 300zł za cały zestaw.
Słychać ,że działa wentyltor ale dyskietek niestety nie czyta.
Tymczasem czekam na potwierdzenie oferty Śniegowego i może na lepsze oferty ?