51

Odp: Ile dacie ?

Z wentylatorem to warte duuużo więcej!

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

52

Odp: Ile dacie ?

o ile zasilacz do stacji dyskow jest orginalny to dam 350zl

53

Odp: Ile dacie ?

a ja dam 200zł :P

ps. proponuję wystawić na alledrogo lub innym ebayu i przestać tu zawracać gitarę...

Ostatnio edytowany przez gepard (2010-01-26 17:48:25)

gep/lamers^dial

54

Odp: Ile dacie ?

Zasilacz jest oryginalny. Potwierdza to, to zdjęcie.
http://img215.imageshack.us/img215/7638/img0058qe.jpg

Na zdjęciu nie ma śrubek, ale wykręciłem je tylko na chwile po to aby zobaczyć czy wszystko jest ok w zasilaczu.
Najwyższa oferta - 350zł (pr0be) za cały zestaw
Kto da więcej ?

P.S. Myślę , że nie ma takiej potrzeby bo aukcja idzie jak burza a po to jest ten dział :D
27 stycznia kończymy aukcje - osoba która zaproponuje największą stawkę , wygrywa.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez kubulek (2010-01-26 18:19:09)

55

Odp: Ile dacie ?

ok kubulek, ale obiecaj że od momentu sprzedaży darujesz sobie pojawianie sie na tym forum, ok? :P

MM: Warn. Ewentualnie proszę o rozwinięcie - jeśli to żart.

gep/lamers^dial

56

Odp: Ile dacie ?

Czemu ?

57

Odp: Ile dacie ?

Bo trzy stówy to już ze 2 razy za dużo IMO (ja bym np. tyle nie dał).

I Ty zostaniesz big endianem...

58

Odp: Ile dacie ?

pr0be - nie masz co z kasa robić ? Jedz na party :-) Masz juz dużo Atarek.... i se ich nie uzywasz :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

59

Odp: Ile dacie ?

pr0be potwierdzasz swoją kwotę ?

60

Odp: Ile dacie ?

tak potwierdzam

61

Odp: Ile dacie ?

moderatorz: nie kumam, po co takie akcje, by tylko zarejestrować się na forum w celu opchnięcia sprzętu, o którym i tak się nie ma bladego pojęcia? od tego są alledrogo i inne ebaye... dział "sprzedam itp" powinien być dostepny tylko dla realnych użyszkodników a nie dla takich jednorazowych kolesi jak kubulek... sprzeda sprzęt i skończy się jego egzystowanie na tym portalu; dla mnie te jego 17 postów  w tym temacie, to takie spore "nie halo"...

gep/lamers^dial

62

Odp: Ile dacie ?

dział "sprzedam itp" powinien być dostepny tylko dla realnych użyszkodników a nie dla takich jednorazowych kolesi jak kubulek

bo? bo mnie to w dupe swedzi? staty ci jakies od tego spadna?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

63

Odp: Ile dacie ?

żeloń ;) : chcesz kupić ten sprzęcik, żeś tak zaprotestował? ja wyraziłem tylko SWOJE zdanie, miałem kiedyś C64 którego chciałem sie pozbyć, ale nie wpadłem na pomysł by zarejestrować się na ichnym forum TYLKO w celu jego sprzedaży, jeno wystawiłem na alledrogo i po kłopocie...bez zbędnego wodolejstwa i rżniecia niewiedzy w stylu "chciałbym, ale się boje" Przeto, gdybyś tylko raczył przyjrzeć się analitycznie postom Pana Kubulka, może wyczułbyś ten znamienny plan... :) ;)

gep/lamers^dial

64

Odp: Ile dacie ?

ok, ale to twoja wersja "rzeczywistosci", twoj wybor - i prosze bys nie narzucal go innym, tym bardziej - ze kolo robil wsio zgodnie z regulaminem...

btw. nie, nie mam zamiaru "kupowac ten sprzecik", prostestuje przeciwko narzucaniu twojego zdania jako jedyne sluszne...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

65

Odp: Ile dacie ?

Gep, weź na rozluźnienie. Dzięki postom tutaj człowiek wie przynajmniej ile to jest warte. Mam tylko nadzieję, że sprawa nie zakończy się na Allegro.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

66

Odp: Ile dacie ?

A więc , z lekkim poślizgiem ale zawsze, kończymy "aukcje". Najwyższą kwotę zaoferował pr0be , tym samym wygrywając licytacje. Dziękuje wszystkim za licytowanie. Z pr0bem skontaktuje się prywatnie (jeżeli regulamin tego nie zabrania :p) Jeszcze raz dziękuje !

                                                                                                                                               Pozdrawiam
P.S. Pr0be, czekam na odpowiedź :)

67

Odp: Ile dacie ?

wziąłem na rozluźnienie, a tymczasem sprawa się skończyła...i dobrze :)

ps. nikomu nic nie narzucałem, to była li tylko moja opinia; TYLKO moja, oświadczam (wbrew perfidnym plotom) że nie wydałem niczym Pius IX bulli o swojej nieomylności ;)

gep/lamers^dial

68

Odp: Ile dacie ?

W sprawach wiary!

KMK
? HEX$(6670358)

69

Odp: Ile dacie ?

ano! howgh! :D

gep/lamers^dial