26

Odp: pw

Ja mam poczte na o2/tlen tyle że do mnie nie przychodzą  maile z tematem "x wysyła Ci wiadomość PM na atari.area!".
U mnie mają temat: "Nowa PM na forum atari.area!"

27

Odp: pw

jury - przedwczoraj tez taki temat miałem .... sprawdz dzis ...

"wszystko się kiedyś kończy......."

28

Odp: pw

To poproszę jakieś PW bo próbowałem sam sobie wysłać i się nie dało :)

29

Odp: pw

poszło
wygląda to tak jakby uwalalo gdzies polskie ogonki "ł, ś, ć"

Ostatnio edytowany przez stryker (2011-06-10 08:40:07)

"wszystko się kiedyś kończy......."

30

Odp: pw

Przyszło: "stryker wysa Ci wiadomo PM na atari.area!"

31

Odp: pw

to mi na o2 przychodzi coś takiego:

"Nadejszła nowa PM-ka. Koniecznie zajrzyj ~ http://atariarea.krap.pl/forum/

Całusy, obsługa serwisu. "

32

Odp: pw

Przepraszam, nie odpowiadam za wszystkich klientów e-mail, szczególnie tych, które nie potrafią rozpoznać automatycznie strony kodowej. Wrócę do domu, to dodam wymuszanie konkretnej. Albo nie ;)

Wróciłem do domu i dorobiłem. Jeśli komuś teraz nie wyświetla polskich liter, to zdecydowanie musi zmienić klienta lub dostawcę poczty.

Aha. I od tej chwili chciałbym żeby było jasne, że kolejne koncerty życzeń będą niemile widziane. Więcej nie robię przy PM i koniec.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

33

Odp: pw

Działa ;-)
"Pin wysłał Ci wiadomość PM na atari.area!"
Ale popraw tylko jeszcze te literówkę co jest w treści "Nadejszła " powinno być "Nadeszła" ;p

"wszystko się kiedyś kończy......."

34

Odp: pw

This is not a bug, it is a feature.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: pw

ja poprosze " nadeszla " ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

36

Odp: pw

Podpisuję się pod prośbą strykera i bitmana. Problem, który opisałam wcześniej, rozwiązany.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

37

Odp: pw

co to ma byc? koncert zyczen?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

38

Odp: pw

jellonek napisał/a:

co to ma byc? koncert zyczen?

Nie. Prośba o poprawienie dziwnego "nadejszła" na formę prawidłową "nadeszła". Jedna litera, ale robi różnicę.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

39

Odp: pw

mloda jestes wiec moze nie znasz klasyki, z ktorej pochodzi ten wyraz.

40

Odp: pw

mazi, już coś mówiłam na temat swojego wieku i nie zamierzam się powtarzać :]
Tu żadna wiekopomna chwila nie nadejszła, więc mogłoby tego jot tam nie być.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

41

Odp: pw

Nie wiem co mowilas. Niewazne. Dla mnie calkiem fajny easter egg :)

Odp: pw

wpisujcie artystow z koncertu zyczen ;)
Demis Roussos , Mireille Mathieu ...

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

43

Odp: pw

innu: moj post (jak i wspomniane "nadejszla") to tylko zart.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

44

Odp: pw

Zdecydowanie głosuję za pozostawieniem 'nadejszła', a 'całusy' od obsługi serwisu mnie rozwaliły :-)

Tylko czy można zrobić tak aby po kliknięciu w link w mailu gdy nie jestem zalogowany do AA, kierowało do strony logowania, zamiast wyświetlania: "Błędny adres. Podany link jest nieprawidłowy lub nieaktualny." ?

Jest to ciut niewygodne, zwłaszcza od kiedy skrócono drastycznie czas do wylogowywania nieaktywnych sesji.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.